28.06.2019 10:57

Powstanie 4. sezon "Domu z papieru". Co zobaczymy w nowych odcinkach?

Hiszpański oddział Netfliksa potwierdził zamówienie 4. sezonu "Domu z papieru". Kiedy premiera i co nas czeka w nowych odcinkach?

Foto: materiały promocyjne
Foto: materiały promocyjne

Choć 3. sezon hitowego serialu Netfliksa nie zadebiutował jeszcze na platformie, wiemy już, że powstanie kolejna odsłona. Czego możemy się spodziewać po 4. sezonie "Domu z papieru" i jakie zmiany nas czekają?

"Dom z papieru" - powstanie 4. sezon

Podczas przedpremierowego pokazu 3. sezonu "Domu z papieru" w Madrycie, oficjalnie ogłoszono, że hiszpański oddział Netfliksa zamówił produkcję 4. odsłony serialu. Twórca serialu, Alex Pina, zajmuje się właśnie pisaniem nowych odcinków. Szczegóły fabuły są, rzecz jasna, nieznane. Wiemy jednak na pewno, że akcja wciąż dziać się będzie w Hiszpanii. Producenci serialu potwierdzili, że nasza ulubiona grupa rabusiów nie podejmie się przeprowadzenia skoku na skalę międzynarodową. Ich celem wciąż będzie Hiszpania.

"Dom z papieru" sezon 4. - premiera i obsada

Na ten moment nie znamy oficjalnej, ani nawet przybliżonej, daty premiery nowego sezonu "Domu z papieru". Obsada również owiana jest tajemnicą, zwłaszcza, że producenci nie sprecyzowali, czy 4. sezon będzie kontynuacją, czy stanowił będzie zupełnie odrębną historię, z nowymi bohaterami.

Foto: kadr z serialu "Dom z papieru"

"Dom z papieru" - sezon 3. już wkrótce

Tymczasem, 19 lipca 2019 roku na Netfliksie zadebiutuje 3. sezon serialu. Zobaczymy w nim dobrze znanych nam rabusiów, którzy po ataku na Mennicę Hiszpanii wybrali się na wakacje. Te jednak nie trwają długo, gdyż policji udaje się schwytać jednego z nich. Wiemy również, że do ekipy El Profesora dołączą oficjalnie inspektor Raquel Murillo jako Lizbona, oraz Mónica Gaztambide jako Sztokholm.

Zobacz też: W najnowszych zwiastunach "Domu z papieru" występują bohaterowie innych seriali Netfliksa  

Co sądzisz o powstaniu 4. sezonu "Domu z papieru"?

Tagi: Seriale Netflix Dom z papieru