21.04.2020 13:04

Powstanie 4. sezon "Twin Peaks"? David Lynch skomentował doniesienia

Pogłoski o powstaniu kolejnego sezonu "Twin Peaks" krążą po sieci od jakiegoś czasu. Ile jest w nich prawdy? David Lynch skomentował sprawę.

Foto: Suzanne Tenner / Showtime / Everett Collection/ EastNews
Foto: Suzanne Tenner / Showtime / Everett Collection/ EastNews

Gdy po ćwierćwieczu oczekiwania fani "Miasteczka Twin Peaks" otrzymali kontynuację swojego ulubionego serialu, podzielili się zasadniczo na dwa obozy. Jedni wychwalali 3. sezon, okrzykując go najlepszym z dotychczasowych. Inni byli znacznie mniej entuzjastyczni twierdząc, że powrót serialu ich zawiódł. Niezależnie jednak od tego, każdy z wypiekami na twarzy wyczekuje informacji o ewentualnym sezonie 4. Co na to David Lynch?

Powstanie 4. sezon "Twin Peaks"? David Lynch skomentował doniesienia

Pogłoski jakoby David Lynch szykował dla nas 4. sezon "Twin Peaks" krążą w mediach od dłuższego czasu. W jednym z ostatnich wywiadów reżyser poruszył tę kwestię. Jego odpowiedź była nieco... enigmatyczna. Wpierw zaznaczył, że pogłoski nie są niczym innym, jak tylko pogłoskami.

"

Krążą pogłoski na ten temat, ale mogę was zapewnić, że nic się w tej kwestii obecnie nie dzieje. "

Następnie dodał jednak:

"

Nawet gdyby te pogłoski były prawdziwe, to nic się obecnie nie dzieje. "

Foto: CHRIS DELMAS/AFP/East News
Foto: CHRIS DELMAS/AFP/East News
Przeczytaj także David Lynch nie ma zamiaru oglądać najnowszej wersji "Diuny". Skąd ta niechęć?

Powyższe wypowiedzi są niejednoznaczne z jednego konkretnego powodu - w trakcie wywiadu David Lynch niejednokrotnie podkreślał, że z powodu koronawirusa wszystkie jego projekty zostały wstrzymane i nic się w związku z nimi nie dzieje. Co więcej, reżyser przyznał, że stanowczo woli pracować nad produkcjami telewizyjnymi, bo - jego zdaniem - "prawdziwe kino umarło". Wygląda zatem na to, że mimo zaprzeczenia ze strony twórcy, nie powinniśmy jeszcze porzucać nadziei na kolejną wizytę w miasteczku Twin Peaks. 

QUIZ: Jak dobrze znasz się na filmografii Davida Lyncha?
QUIZ: Jak dobrze znasz się na filmografii Davida Lyncha?
Przeczytaj także QUIZ: Jak dobrze znasz się na filmografii Davida Lyncha?
Tagi: News Seriale Twin Peaks David Lynch