Powstanie 5. sezon "Domu z papieru". Kiedy nowe odcinki?

16.10.2019 16:12
Powstanie 5. sezon "Domu z papieru". Kiedy nowe odcinki? Fot. materiały prasowe Netflix

Hiszpańskie media obiegła wiadomość o przedłużeniu "Domu z papieru" o kolejny sezon. Kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków?

Twórcy "Domu z papieru" nie zwalniają tempa. Premiera 4. sezonu dopiero przed nami, a hiszpańskie media już obiegła informacja o zamówieniu kolejnej serii. Kiedy ukażą się nowe odcinki "La casa de papel"?

"Dom z papieru" - powstanie 5. sezon

Gdy ogłoszono zamówienie na 4. sezon, podniosły się głosy, że to już przesada i "Dom z papieru" powinien się zakończyć. Twórcy zapewniali wówczas, że będzie to ostatnia seria. Wygląda jednak na to, że niesłabnąca popularność serialu sprawiła, że zmienili zdanie. Jak bowiem donosi hiszpański serwis FormulaTV, "Dom z papieru" otrzymał zamówienie na 5. sezon, do którego zdjęcia ruszą już na początku 2020 roku.

Przeczytaj także

W 5. sezonie "Domu z papieru" na pewno mają powrócić Álvaro Morte jako El Profesor i Itziar Ituño jako Lizbona. Na tym jednak nie koniec. FormulaTV sugeruje bowiem, że w planach jest również sezon 6., który miałby przenieść bohaterów na arenę międzynarodową. Ekipa profesora, wbrew temu o czym zapewniał twórca serialu Alex Pina, wykonałaby zatem skok poza Hiszpanią. Choć obie te informacje pochodzą z wiarygodnych źródeł, włodarze Netfliksa milczą w tej kwestii. 

Przeczytaj także

"Dom z papieru" - kiedy 4. sezon?

Netflix milczy również na temat daty premiery 4. sezonu "Domu z papieru". Jak już jednak informowaliśmy, z pomocą przyszedł jeden z członków obsady. Rodrigo de la Serna, czyli serialowy Palermo, zdradził w rozmowie z argentyńską stroną Cadena3, że 4. sezon "Domu z papieru" zadebiutuje już w styczniu 2020 roku

Zobacz też: Urząd Miasta Krakowa nie wiedział, że maska Dalego na rynku to reklama "Domu z papieru" 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.