16.10.2019 16:12

Powstanie 5. sezon "Domu z papieru". Kiedy nowe odcinki?

Hiszpańskie media obiegła wiadomość o przedłużeniu "Domu z papieru" o kolejny sezon. Kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków?

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix

Twórcy "Domu z papieru" nie zwalniają tempa. Premiera 4. sezonu dopiero przed nami, a hiszpańskie media już obiegła informacja o zamówieniu kolejnej serii. Kiedy ukażą się nowe odcinki "La casa de papel"?

"Dom z papieru" - powstanie 5. sezon

Gdy ogłoszono zamówienie na 4. sezon, podniosły się głosy, że to już przesada i "Dom z papieru" powinien się zakończyć. Twórcy zapewniali wówczas, że będzie to ostatnia seria. Wygląda jednak na to, że niesłabnąca popularność serialu sprawiła, że zmienili zdanie. Jak bowiem donosi hiszpański serwis FormulaTV, "Dom z papieru" otrzymał zamówienie na 5. sezon, do którego zdjęcia ruszą już na początku 2020 roku.

Neymar
Neymar
Przeczytaj także Neymar wystąpił w "Domu z papieru". Zobaczcie sceny z jego udziałem

W 5. sezonie "Domu z papieru" na pewno mają powrócić Álvaro Morte jako El Profesor i Itziar Ituño jako Lizbona. Na tym jednak nie koniec. FormulaTV sugeruje bowiem, że w planach jest również sezon 6., który miałby przenieść bohaterów na arenę międzynarodową. Ekipa profesora, wbrew temu o czym zapewniał twórca serialu Alex Pina, wykonałaby zatem skok poza Hiszpanią. Choć obie te informacje pochodzą z wiarygodnych źródeł, włodarze Netfliksa milczą w tej kwestii. 

"Dom z papieru"
"Dom z papieru"
Przeczytaj także Aktorzy z serialu "Dom z papieru" zgadują znaczenie polskich słów. Zabawne wideo jest hitem sieci

"Dom z papieru" - kiedy 4. sezon?

Netflix milczy również na temat daty premiery 4. sezonu "Domu z papieru". Jak już jednak informowaliśmy, z pomocą przyszedł jeden z członków obsady. Rodrigo de la Serna, czyli serialowy Palermo, zdradził w rozmowie z argentyńską stroną Cadena3, że 4. sezon "Domu z papieru" zadebiutuje już w styczniu 2020 roku

Zobacz też: Urząd Miasta Krakowa nie wiedział, że maska Dalego na rynku to reklama "Domu z papieru" 

Cieszysz się, że powstanie 5. sezon "Domu z papieru"?

Tagi: News Seriale Netflix Dom z papieru