Powstanie czwarty sezon "Westworld". Kiedy premiera?

19.08.2019 17:16
Powstanie czwarty sezon "Westworld". Kiedy premiera? Fot. WARNER BROS. TELEVISION / Album/EAST NEWS

Choć premiera 3. sezonu "Westworld" dopiero przed nami, stacja HBO podjęła decyzję o przedłużeniu serialu o kolejną serię.

Lubicie "Westworld"? Jeśli tak, mamy dla was świetną wiadomość. Mimo, że odcinki 3. serii nie ujrzały jeszcze światła dziennego, serial otrzymał zamówienie na kolejny sezon. Kiedy możemy się spodziewać premiery?

Powstanie 4. sezon "Westworld"

Jak donosi portal Discussingfilm.net, stacja HBO podjęła decyzję o przedłużeniu serialu "Westworld" o kolejny, czwarty już, sezon. Zdjęcia do nowej serii mają ruszyć jeszcze w 2019 roku, premiera zaś planowana jest na rok 2021. Prezes HBO, Casey Bloys, poinformował jakiś czas temu, że scenarzyści Jonathan Nolan i Lisa Joy podpisali już umowy na realizację sezonów czwartego i piątego, jeśli dojdą one do skutku. Nie czekają nas zatem zmiany w szeregach twórców. Jak to będzie wyglądało w przypadku aktorów? Przekonamy się wkrótce.

Przeczytaj także

3. sezon "Westworld" zadebiutuje w pierwszej połowie 2020 roku. Zobaczymy w nim nowych bohaterów, w których wcielą się Aaron Paul, Lena Waithe i Vincent Cassel. Główna oś fabularna dotyczyć będzie hostów, którym udało się uciec z parku rozrywki.

Zobacz też: W Milionerach padło pytanie o piosenkę z "Westworld" warte 20 tysięcy złotych. Znalibyście odpowiedź?

 

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.