Powstanie jeszcze jeden odcinek kontrowersyjnego "Króla tygrysów"? Na to wygląda!

06.04.2020 11:56
Powstanie jeszcze jeden odcinek kontrowersyjnego "Króla tygrysów"? Na to wygląda! Fot. materiały prasowe Netflix

W sieci pojawiła się ciekawa zapowiedź związana z głośnym dokumentem Netfliksa. Wygląda na to, że już wkrótce ujrzymy dodatkowy odcinek "Króla tygrysów".

Jeśli wierzyć najnowszym zapewnieniom, netfliksowy "Król tygrysów" nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Na platformie ma ukazać się dodatkowy odcinek.

"Król tygrysów" - Netflix wyemituje jeszcze jeden odcinek? 

"Król tygrysów" to głośny serial dokumentalny od platformy Netflix, który w ostatnich dniach bije rekordy popularności. I choć widzowie myśleli, że mają do czynienia z zamkniętą historią, wygląda na to, że kontrowersyjna produkcja doczeka się jeszcze jednego odcinka.

Przeczytaj także

Wieść przekazał Justin Turner (baseballista Los Angeles Dodgers) za pośrednictwem Twittera. Dodatkowy odcinek "Króla tygrysów" miałby się ukazać na platformie już za tydzień. Choć wielu wierzy Turnerowi na słowo, bardziej sceptyczni odbiorcy zwracają uwagę na brak oświadczenia ze strony Netfliksa. Może to jednak oznaczać zarówno nieprawdziwość doniesień, lub - ciszę przed burzą.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak cierpliwie czekać na rozwój wypadków.

Zobacz też: Wielki powrót uwielbianej postaci w zapowiedzi finałowego odcinka "The Walking Dead" [WIDEO] 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.