Powstanie musical "The Walking Dead"? Scott Gimple odniósł się do pogłosek

07.10.2019 12:04
Powstanie musical "The Walking Dead"? Scott Gimple odniósł się do pogłosek Fot. materiały prasowe/ AMC

Pogłoski o musicalowej wersji "The Walking Dead" krążą po sieci od dłuższego czasu. Głos w sprawie zabrał szef treści uniwersum.

Uniwersum "The Walking Dead" stale się rozrasta. Już wkrótce zadebiutuje drugi spin-off oryginalnego serialu, a w planach są również przynajmniej trzy produkcje filmowe. Okazuje się, że twórcy pracują nad jeszcze jednym, sekretnym projektem. Czy czeka nas musical w świecie żywych trupów?

Powstanie musical "The Walking Dead"?

Pogłoski o możliwym musicalu osadzonym w świecie "The Walking Dead" krążyły po sieci od jakiegoś czasu. Jednak nikt chyba nie traktował tych przypuszczeń poważnie. Owszem, ostatnimi czasy odcinki musicalowe to w popularnych serialach powszechne zjawisko (przykładem może być choćby "Riverdale"). Ale musical w świecie opanowanym przez zombie, gdzie ludzie każdego dnia walczą o przetrwanie to już zupełnie inna para kaloszy. Jak kuriozalnie by to nie brzmiało, okazuje się, że... może to być prawda.

Przeczytaj także

Comic-Con w Nowym Jorku obfitował w rewelacje z postapokaliptycznego świata wykreowanego przez stację AMC. Potwierdzono 11. sezon "The Walking Dead", a w nim powrót Lauren Cohan do obsady oraz zaprezentowano zwiastun drugiego spin-offu. Największą niespodzianką okazała się jednak wypowiedź Scotta M. Gimple'a. Szef treści uniwersum odniósł się do pogłosek o musicalu, twierdząc, że prace nad nim właśnie trwają.

Cały czas jesteśmy o to pytani. Pracujemy nad tym. Mówię poważnie, naprawdę to robimy.

Przeczytaj także

Gimple faktycznie potwierdził powstanie musicalu "The Walking Dead", czy zwyczajnie zażartował sobie z fanów? O tym przekonamy się w przyszłości. Jego słowa rodzą jednak przekonanie, że coś rzeczywiście jest na rzeczy.

Zobacz też: Serial "The Walking Dead" będzie miał inne zakończenie, niż komiksy Kirkmana

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.