Powstanie nowy serial o Constantinie. Kto zagra głównego bohatera?

17.02.2021 14:04
Powstanie nowy serial o Constantinie. Kto zagra głównego bohatera? Fot. materiały prasowe/NBC

HBO Max podobno szykuje nowy serial o Johnie Constantinie w ramach nadchodzących produkcji pod banerem "Justice League Dark". Poznaliśmy nazwiska twórców.

Nowy serial o Johnie Constantinie. Kto zagra główną rolę?

Wygląda na to, że John Constantine zaczaruje niedługo widzów HBO Max. Według Illuminerdi, platforma streamingowa zaczyna pracę nad produkcjami z "Justice League Dark Universe", a serial o znanym demonologu jest jednym z planowanych projektów.

Polecamy

Oczywiście nie są to potwierdzone informacje, ale taka produkcja wydaje się być wyjątkowo prawdopodobna - w końcu Constantine to jedna z najpopularniejszych postaci w katalogu DC Comics.

Z raportu wspomnianego portalu wynika, że twórcy nowego serialu chcą znaleźć też świeżą twarz do odgrywania głównej roli - to znaczy, że ani Keanu Reeves, ani Matt Ryan nie powrócą do roli znawcy magii. Jeśli wierzyć doniesieniom Illuminerdi, producenci szukają aktora BIPOC (o pochodzeniu z mniejszości etnicznej) mającego 20-kilka lat.

Polecamy

Illuminerdi podaje, że na liście producentów widnieje m.in. nazwisko Riza Ahmeda. Niestety nie doprecyzowano, czy jest archetypem urody dla kandydatów do roli, czy może jest jednym z aktorów branych pod uwagę do występu w Constantinie. 

JJ Abrams i jego firma Bad Robot mają wyprodukować serial dla HBO Max w ramach umowy z WarnerMedia. Scenarzystą produkcji ma być natomiast Guy Bolton, który obecnie pracuje też dla Netfliksa ("The Big Fix") oraz brytyjskiego ITV Studios ("Briefs"). Niestety, tak jak wspomnieliśmy, nie są to potwierdzone informacje.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.