Powstanie nowy spin-off "The Walking Dead". O czym będzie kolejny serial w świecie "Żywych trupów"?

Sergiusz Kurczuk
01.03.2019 11:41
The Walking Dead|undefined Fot. kadr z serialu The Walking Dead

Stacja AMC zapowiedziała nowy spin-off serialu "The Walking Dead". Będzie to druga produkcja po "Fear the Walking Dead". O czym opowie nowy serial o żywych trupach?

Najwidoczniej apokalipsy zombie nie da się powstrzymać. Stacja AMC zamierz wprowadzić w życie swoje plany dotyczące wieloletniej kontynuacji serii "The Walking Dead". Nie tylko za pomocą kolejnych sezonów głównego serialu, spin-offu "Fear the Walking Dead" oraz zapowiedzianych filmów, skupiających się na losach Ricka Grimesa. Niebawem ruszą prace nad nowym spin-offem, który ma być dystrybuowany za pośrednictwem Hulu. Czego będzie dotyczyć produkcja?

"The Walking Dead" - nowy spin-off serialu

Informację na temat nowego serialu osadzonego w świecie stworzonym w komiksach Roberta Kirkmana, podał serwis Deadline. Przedstawiciele AMC potwierdzili doniesienia. Głos w tej sprawie zabrał Ed Caroll.

Przeczytaj także

Nie jesteśmy na etapie, w którym moglibyśmy ogłosić plany dotyczące premiery, ale zatrudniliśmy kreatywnych ludzi, którzy przedstawili nam swoje pomysły. Jesteśmy dobrej myśli, jeśli chodzi o rozwój serii. Nie jesteśmy na pozycji, w której możemy rozmawiać o naszym partnerstwie odnośnie do innych serwisach czy platformach pomocniczych innych, niż te, które mają apetyt na nasze pomysły. Prowadziliśmy wiele rozmów z wieloma graczami w tej domenie.

To dość ciekawa informacja, biorąc pod uwagę ciągły spadek oglądalności oryginalnej serii. Wiąże się ona między innymi z faktem, że z serialu odeszły takie gwiazdy jak Andrew LincolnLauren Cohan. Krążą również plotki, że w 10. sezonie "The Walking Dead" nie pojawi się Danai Gurira, która wciela się w Michonne.

"The Walking Dead" - kiedy premiera nowego spin-offu?

Na razie praca nad nowym serialem jest na bardzo wczesnym etapie prac. Trudno więc mówić o dacie premiery. Obecnie emitowany jest druga połowa 9. sezonu "The Walking Dead". Nowe odcinki są dostępne na stacji AMC, a w Polsce na antenie FOX.

>>Zobacz też: Czy Rick Grimes zginął w "The Walking Dead"?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.