21.12.2018 12:32

Powstanie reboot "Beverly Hills, 90210" z oryginalną obsadą?

Pojawił się pomysł, by powołać do życia nową wersję serialu "Beverly Hills, 90210", w której mają wystąpić aktorzy z oryginalnej obsady.

Beverly Hills, 90210
foto: materiały promocyjne

Serial "Beverly Hills, 90210" był prawdziwym hitem lat 90. i to nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również w Polsce. Na przygodach Brandona, Brendy, Donny, Kelly i Dylana wychował się nie jeden nastolatek. Czy nowe pokolenie również będzie śledzić losy mieszkańców Beverly Hills? Według najnowszych informacji trwają negocjacje w sprawie rebootu "Beverly Hills, 90210", w którym mają wystąpić gwiazdy znane z oryginału. Pomysłem są zainteresowane różne stacje telewizyjne.

"Beverly Hills, 90210" - reboot serialu z oryginalną obsadą?

Jak donosi Deadline, w nowej wersji "Beverly Hills, 90210" mają wystąpić między innymi Jennie Garth, Tori Spelling, Jason Priestley, Ian Ziering, Brian Austin Green oraz Gabrielle Carteris. Pomysłodawcy przedstawili swój pomysł kilku sieciom telewizyjnym i platformom streamingowym. Według anonimowego źródła pojawiły się oferty zakupu serialu. Przedsięwzięcie nie będzie tradycyjnym rebootem. Twórcami nowego "Beverly Hills, 90210" są prawdopodobnie Mike Chessler i Chris Alberghini, którzy współpracowali wcześniej nad spin-offem oryginalnej serii zatytułowanym po prostu "90210", który miał premierę w roku 2008. Pierwsza informacja na temat rebootu "Beverly Hills, 90210" pojawił się w marcu 2018 roku i padła z ust Tori Spelling. Aktorka zdradziła, że za serial będzie odpowiedzialne studio CBS TV.

"Beverly Hills, 90210" - czy reboot ma szansę na sukces?

Na razie nie podano większej ilości szczegółów dotyczących nowej wersji serialu. Nie wiadomo czy produkcja trafi do jednej z amerykańskich kablówek, czy może znajdzie się w ofercie którejś z platform streamingowych. Do tej pory próbowano już przywrócić "Beverly Hills, 90210" do łask za pomocą spin-offów "Melrose Place" i "Models, Inc." oraz wcześniej wspomnianego "90210". Żadna z produkcji nie była jednak tak popularna jak oryginał. Czy reboot zmieni ten stan rzeczy? Przekonamy się za jakiś czas.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale