03.07.2020 12:41

Powstanie serial na bazie gry „My Friend Pedro”. Za sterami twórcy „Deadpoola” i „Johna Wicka”

Powstanie serialowy komediodramat, bazujący na popularnej grze wideo „My Friend Pedro”. Za sterami Derek Kolsdat i David Leitch, odpowiedzialni za filmy z serii „John Wick” i „Deadpoola 2”.

Powstanie serial na bazie gry „My Friend Pedro”. Za sterami twórcy „Deadpoola” i „Johna Wicka”
fot. materiały prasowe Nintendo

Wedle pierwszych informacji, podanych przez portal The Hollywood Reporter, „My Friend Pedro” będzie serialem dla dorosłych widzów, utrzymanym w klimacie komediodramatu. Odcinki mają mieć po 30 minut. Derek Kolsdat (autor scenariusza filmów z serii „Johna Wicka”) i David Leitch (reżyser „Deadpoola 2” i „Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”) będą scenarzystami, showrunnerami i producentami serialu.

Deadpool
Deadpool
Przeczytaj także Deadpool kontra filmowe uniwersum Marvela - czy w trzeciej części filmu zobaczymy spektakularny pojedynek ze słynnymi herosami?

„My Friend Pedro” – popularna gra

Gra komputerowa będąca bazą dla nowo ogłoszonego serialu, opowiada o mężczyźnie, który budzi się w sklepie rzeźnickim. Obok niego leży antropomorficzny banan, który najpierw mówi mu o szemranych interesach rzeźnika, a następnie… uczy go jak zabijać (sic!). Gra jest chwalona przede wszystkim właśnie za aspekt rozpędzonej akcji.

Ryan Reynolds
Ryan Reynolds
Przeczytaj także Ryan Reynolds wbił się na reunion "X-Men". Zobacz zabawne nagranie

Oświadczenie twórcy gry

Jak mówi twórca gry, Victor Ågren, projekt został zainspirowany twórczością Kolsdata i Leitcha, dlatego fakt, że to właśnie oni przeniosą go na ekran, jest spełnieniem marzeń.

"

Trudno jest mi wyrazić w słowach drogę, jaką przeszła ta gra. „Spełnienie marzeń” byłoby jednym ze sposobów. Nigdy, nawet za milion lat, nie wyobrażałem sobie, że sprawy potoczą się właśnie w taki sposób. Dzieła Dereka Kolstada i Davida Leitcha (aż od czasów jego pracy nad wyczynami kaskaderskimi w „Matrixie”) miały ogromny wpływ na proces tworzenia „My Friend Pedro”. "

"

Dowiedzieć się teraz, że to właśnie oni mieliby być odpowiedzialny za adaptację gry? To  zwyczajnie nie mieści mi się w głowie. Muszą czuwać nad nami jakieś siły wyższe. Jako deweloper solo, który samodzielnie zajmował się projektowaniem tej gry, zamkniętym w jakimś małym kącie świata, każe mi to myśleć, że jeśli tworzysz z właściwego miejsca w swoim sercu, rezultat może dotrzeć nawet do gigantów Hollywood. Wszystko jest możliwe i szczerze nie mogę się doczekać co wydarzy się w przyszłości. "

Możesz wylicytować spotkanie z Keanu Reevesem. Pieniądze trafią na leczenie dzieci z nowotworami
Możesz wylicytować spotkanie z Keanu Reevesem. Pieniądze trafią na leczenie dzieci z nowotworami
Przeczytaj także Możesz wylicytować spotkanie z Keanu Reevesem. Pieniądze trafią na leczenie dzieci z nowotworami

W chwili obecnej nie znamy jeszcze większej ilości szczegółów dotyczących projektu.

Czytaj także: Tak brzmi Cyberpunk 2077 po polsku. Gracze są ku*ewsko zachwyceni przekleństwami [WIDEO] 

Czy jesteś fanem gry "My Friend Pedro"?

Tagi: Newsy Film News Seriale Gry