Powstanie serial o Velmie, w którym nie pojawi się Scooby-Doo

11.06.2021 12:41
Powstanie serial o Velmie, w którym nie pojawi się Scooby-Doo Fot. materiały prasowe/Warner Bros.

HBO Max niedawno ogłosiło, że stworzy serial o Velmie z serii "Scooby-Doo". Dowiedzieliśmy się, że główną rolę zagra azjatycka aktorka, w produkcji... nie pojawi się ikoniczny piesek.

Velma - powstaje nowy serial o postaci z serii Scooby-Doo

Nadchodzący serial "Velma" od HBO Max będzie znacząco różnił się od każdej innej produkcji ze świata "Scooby-Doo". Szef departamentu ds. produkcji dla dzieci w WarnerMedia, Tom Ascheim niedawno poinformował dziennikarzy, że produkcja od Mindy Kaling nie będzie do końca dla dzieci, a główna bohaterka będzie azjatycką dziewczyną "żyjącą w innym świecie".

Polecamy

Jak słyszeliśmy w oświadczeniu Ascheima, na tym zmiany nie będą się kończyły:

Nie będzie psa, nie będzie vana. Ale mamy te 4 główne postaci, aczkolwiek będziemy widzieli je przez różne soczewki. Pozwoliliśmy naszym twórcą do tego, żeby kompletnie zabawili się z franczyzą.

Polecamy

Strzelamy, że czwórką głównych bohaterów będą oczywiście Velma, Fred, Daphne i Kudłaty, którzy w końcu zostaną grupą rozwiązujących zagadki "wścibskich dzieciaków". Trudno stwierdzić, czy zobaczymy dopiero zalążki ich działalności, czy może twórcy powoli i stopniowo doprowadzą do tego, żeby w serialu pojawił się Scooby. 

Szybko w sieci pojawiło się sporo komentarzy, w których możemy przeczytać, że jest raczej bardzo mała szansa na to, żeby jacykolwiek fani "Scooby-Doo" mieli ochotę obejrzeć serial o Velmie. Zwłaszcza taki, w którym nie pojawi się Scooby i (raczej) nie będzie rozwiązywania zagadek.

Na razie data premiery "Velmy" na razie pozostaje nieznana. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.