11.08.2020 16:37

Powstanie spin-off "The Umbrella Academy"? Wiemy, o czym miałby być!

Który z bohaterów "The Umbrella Academy" ma szansę na otrzymanie własnej serii? Showrunner serialu zdradził swoje pomysły.

Foto: CHRISTOS KALOHORIDIS/NETFLIX/Photoshot/East News
Foto: CHRISTOS KALOHORIDIS/NETFLIX/Photoshot/East News

"The Umbrella Academy" to jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa, który całkiem niedawno doczekał się 2. sezonu. Przygody rodzeństwa Hargreevesów po raz kolejny nie zawiodły, a internauci są zachwyceni. Tymczasem pojawiły się informacje o potencjalnym spin-offie serialu. Czego miałby dotyczyć i jakie są na niego szanse?

"The Umbrella Academy" - powstanie spin-off? 

Serial powstał jako adaptacja nagradzanego komiksu o tym samym tytule, którego autorem jest Gerard Way, frontman grupy My Chemical Romance. Way stworzył już trzy tomy komiksu, a czwarty jest w trakcie powstawania. To jednak nie wszystko. Już wkrótce ukazać ma się spin-off z Klausem w roli głównej. Czytelnicy będą mieli okazję poznać swojego ulubieńca w wieku 18 lat, gdy opuścił dom Reginalda Hargreevesa i udał się do Hollywood

Wygląda na to, że serialowa wersja "The Umbrella Academy" również ma szansę doczekać się serii pobocznej. Showrunner serialu, Steve Blackman, wyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że dopóki użytkownicy Netfliksa będą gotowi oglądać przygody tej niecodziennej grupy bohaterów, dopóty jest szansa, że będziemy otrzymywać poboczne historie poszczególnych postaci. 

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także Gwiazdor "The Umbrella Academy" jako Robin w "Batmanie" na fanowskiej grafice

Kto miałby pójść na pierwszy ogień? Rzecz jasna Klaus. Jednak nie solo, co wiązałoby się ze znacznym odstępstwem od komiksowego pierwowzoru. Tak przynajmniej plan klaruje się w głowie Blackmana.

"

Myślę, że Klaus i Ben lub Klaus i Diego [...] Z nimi mógłbym zrobić spin-off, trwający cztery lub sześć odcinków. Byłoby wspaniale. Wiadomo, że nigdy nie chcesz z czymś przesadzić. Ale jeśli jest zainteresowanie, a aktorzy byliby na to gotowi, to my również. Uwielbiamy razem pracować. "

"Punisher", "Daredevil" i "Legion", foto: materiały promocyjne
"Punisher", "Daredevil" i "Legion", foto: materiały promocyjne
Przeczytaj także Top 14: Najlepsze seriale o superbohaterach [RANKING]
Tagi: News Seriale Netflix the umbrella academy