Poznajcie Salema z „Chilling Adventures of Sabrina”. Nowy klip z serialu przedstawia pupila czarownicy

Natalia Hluzow
12.10.2018 18:01
Poznajcie Salema z „Chilling Adventures of Sabrina”. Nowy klip z serialu przedstawia pupila czarownicy Fot. kadr z wideo

Ulubieniec publiczności z serialu o nastoletniej czarownicy powraca! Netflix zaprezentował nowy klip z serialu „Chilling Adventures of Sabrina”, w którym główną rolę odgrywa Salem.

Choć Melissa Joan Hart świetnie sprawdzała się w roli Sabriny w sit-comie z lat 90., wielu widzów oglądało tę produkcję tylko dla niego. Mowa oczywiście o gadającym kocie Salemie, który był niekwestionowaną gwiazdą „Sabriny, nastoletniej czarownicy”. Dotychczas niewiele słyszeliśmy na temat kota z nowej wersji serialu, poza tym, że będzie tym razem animowany w bardziej nowoczesny sposób.

Na dwa tygodnie przed premierą serialu Netflix postanowił uchylić rąbka tajemnicy i po raz pierwszy zaprezentować widzom Salema w pełnej krasie.

„Chilling Adventures of Sabrina” – nowy klip z serialu

W nowym serialu o przygodach Sabriny, czarownica poznaje kota w dniu swoich 16. urodzin. Jej kompan nie jest jednak sarkastycznym narcyzem jak w oryginalnym serialu, lecz uosobieniem przerażającej, mrocznej postaci...

W komiksach Salem był wcieleniem czarownika imieniem Samuel, który został przemieniony w kota podczas sabatu czarownic za to, że zapłodnił jedną z wiedźm i odmówił poślubienia jej. Wyznaczony przez samego diabła na obrońcę Sabriny, wierzy, że jeśli będzie wykonywał dobrze swoją powinność, powróci do ludzkiej postaci.

W serialu „Sabrina, nastoletnia czarownica” Salem pełnił głównie funkcję humorystyczną. Jeśli nowa produkcja będzie zgodna z zeszytami Archie Comics, kot powinien być tym razem głosem rozsądku i sumienia Sabriny i studzić jej impulsywne zapędy.

„Chilling Adventures of Sabrina” – kiedy premiera? 

Twórcą „Chilling Adventures of Sabrina” jest Roberto Aguirre-Sacasa, który odpowiada również za stworzenie komiksu. W główną rolę w serialu wciela się Kiernan Shipka. Na ekranie będą jej towarzyszyć Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson oraz Bronson Pinchot.

Pierwszy sezon „Chilling Adventures of Sabrina” będzie liczył 10 odcinków. Mroczna opowieść o dorastaniu nastoletniej czarownicy trafi na platformę Netflix już 26 października 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.