19.07.2019 12:47

Poznaliśmy datę premiery 10. sezonu "The Walking Dead"

Daryl, Michonne i reszta ekipy powracają w jubileuszowym, 10. sezonie. Kiedy zadebiutują nowe odcinki "The Walking Dead"?

Foto: materiały promocyjne FOX
Foto: materiały promocyjne FOX

Serial "The Walking Dead", oparty na komiksach Roberta Kirkmana, dorobił się w ciągu ostatnich lat pokaźnego grona fanów. Pomimo znacznego spadku jakości, w okolicach 7-8 sezonu, produkcja wciąż może się pochwalić imponującymi wynikami oglądalności. Zwłaszcza, że 9. sezon zaprezentował prawdziwy powrót do formy. Teraz wiemy, kiedy pojawią się nowe odcinki.

Poznaliśmy datę premiery 10. sezonu "The Walking Dead"

Okazuje się, że 10. sezon "The Walking Dead" zadebiutuje już 6 października 2019 roku. W rolach głównych powrócą Norman Reedus, Danai Gurira, Melisa McBride i Jeffrey Dean Morgan. Szczegóły fabuły nie są na ten moment znane. Wiadomo jednak, że najnowsza seria skupić ma się przede wszystkim na wojnie z Szeptaczami. Zgodnie z zapewnieniami producentki wykonawczej, Angeli Kang, konflikt ten ma się znacznie różnić od wojny ze Zbawcami. Przypominać będzie raczej Zimną Wojnę.

The Walking Dead
The Walking Dead
Przeczytaj także Michonne zabija zombie na pierwszym zdjęciu z 10. sezonu "The Walking Dead"

Co więcej, zobaczymy, jak nasi ulubieńcy radzą sobie z wydarzeniami z poprzedniej serii. Bohaterowie mierzyć się będą z żałobą, traumą, zespołem stresu pourazowego i narastającą paranoją. Jak sobie poradzą z zagrożeniem ze strony Szeptaczy? Co szykuje Alfa? Przekonamy się już w październiku.

Zobacz też: Wiemy, kto porwał Ricka Grimesa

Czekasz na 10. sezon "The Walking Dead"?

Tagi: News Seriale The Walking Dead