06.07.2018 14:10

Poznaliśmy datę premiery 2. sezonu serialu „Castlevania”

Informację podał na swoim Twitterze szef produkcji, Warren Ellis. Mężczyzna udostępnił również pierwsze zdjęcie z nadchodzącego 2. sezonu serialu o zabójcy wampirów.

Poznaliśmy datę premiery 2. sezonu serialu „Castlevania”
foto: materiały prasowe

„Castlevania” to produkcja inspirowana klasyczną serią gier wideo o tym samym tytule. Pierwszy sezon serialu animowanego spotkał się z dobrymi ocenami ze strony krytyków, a także widzów. Niedawno okazało się nawet, że Netflix zamówił już 3. serię epizodów, co zaskoczyło nie tylko fanów produkcji, ale również samych aktorów występujących w serialu.

Podczas odbywającego się w Los Angeles Anime Expo 2018 dowiedzieliśmy się, że 2. sezon serialu „Castlevania” pojawi się na platformie streamingowej 26 października 2018 roku. Nie jest to zapowiadane wcześniej „lato 2018 roku”, ale fani raczej nie będą narzekali na kilkumiesięczną obsuwę, jeżeli będzie to oznaczało osiągnięcie jeszcze wyższego poziomu jakości.

Znamy datę premiery 2. sezonu „Castlevanii”

Informacje na Twitterze podał szef produkcji Warren Ellis, który podzielił się również pierwszym zdjęciem nadchodzącego sezonu. Same foto nie pokazuje nam zbyt wiele, ale za to w podpisie zawarto najważniejszą informacje dla fanów, czyli datę premiery 2. sezonu „Castlevanii”, który będzie liczył 8 odcinków:

Fani obecni na Anime Expo postanowili podzielić się również krótkimi fragmentami zwiastuna, który został zaprezentowany podczas panelu o „Castlevanii”. Wideo nie jest niestety najwyższej jakości:

„Castlevania 2” - o czym będzie?

Według informacji od Richarda Armitage'a, nowe odcinki serialu skupią się na eksplorowaniu relacji między łowcą demonów Trevorem Belmontem (w tej roli sam Armitage), a Adrianem Tepesem, zwanym również Alucardem. Mężczyzna jest szerzej znany jako syn samego Drakuli. Zapowiada się zatem kilka godzin naprawdę krwawej rozrywki. Premiera 26 października 2018 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Netflix