15.05.2018 12:08

Poznaliśmy datę premiery 2. sezonu serialu „The Orville”

Stacja FOX, która przez ostatni tydzień zadecydowała o przeżyciu kilkunastu swoich seriali, postanowiła podać datę premiery 2. sezonu serialu z Sethem McFarlanem w roli głównej. Kiedy zobaczymy „The Orville 2”?

Poznaliśmy datę premiery 2. sezonu serialu „The Orville”
foto: kadr z wideo

Serial „The Orville” opowiada o przygodach załogi tytułowego statku należącego do Planetary Union, które oczywiście ma być parodią Federacji znanej z uniwersum „Star Trek”. Z resztą cały serial jest mocno inspirowany właśnie przygodami kapitana Kirka, Spocka i reszty ekipy z U.S.S. Enterprise. Produkcja jest jednak utrzymana w bardziej humorystycznym tonie, ale czego można się spodziewać po programie twórcy „Family Guya”.

Pierwszy sezon liczył sobie 12 odcinków, z których każdy liczył sobie około 43 minut. Już teraz twórcy zapowiedzieli, że premiera 2. serii będzie składała się z całego, prawie dwugodzinnego odcinka specjalnego, który w gruncie rzeczy będzie po prostu filmem telewizyjnym. A kiedy odbędzie się debiut 2. sezonu „The Orville” w telewizji?

Znamy datę premiery The Orville 2

Według danych udostępnionych przez telewizję FOX, premiera 2. sezonu „The Orville” nastąpi 30 grudnia 2018 roku. Fanom przyjdzie zatem jeszcze poczekać. Zanim jednak dojdzie do samej premiery, to prawdopodobnie podczas odbywającego się co roku Comic Conu w San Diego, będziemy mieli okazje zobaczyć pierwszy zwiastun nowych odcinków produkcji stworzonej przez Setha McFarlane'a.

W serialu oprócz wspomnianego McFarlane występują jeszcze: Adrianne Palicki (wciela się w byłą żonę kapitana Eda Mercera i pierwszą oficer na pokładzie Orville), Penny Johnson Jerald (jako doktor Clair Finn), Scott Grimes (najlepszy przyjaciel Mercera oraz porucznik na Orville), Peter Macon (porucznik komandor Bortus) oraz Halston Sage, która wciela się w porucznik Alarę Kitan.

Drugi sezon „The Orville” pojawi się w telewizji 30 grudnia 2018 roku i kontynuowany będzie w 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Fox The Orville