Poznaliśmy datę premiery 22. sezonu serialu „South Park”

Kamil Kacperski
12.07.2018 12:18
Poznaliśmy datę premiery 22. sezonu serialu „South Park” Fot. kadr z serialu

Portal TVLine.com ogłosił datę premiery kolejnego sezonu serialu animowanego dla dorosłych „South Park”. Kiedy zobaczymy kolejne przygody Cartmana i spółki?

„South Park” w tym roku będzie obchodził 21. urodziny. Serial jest emitowany nieprzerwanie od 1997 roku i należy do ścisłej czołówki najpopularniejszych animowanych produkcji na świecie. Przygody Cartmana, Kyle'a, Stana i Kenny'ego od lat przyciągają do telewizorów miliony osób i zapewne nie zmieni się to i w przypadku 22. sezonu.

Jak podaje portal TVLine.com, pierwszy odcinek 22. sezonu „South Park” zadebiutuje już 26 września na amerykańskim Comedy Central. To oznacza, że premierowy epizod nowej serii prawdopodobnie już 27 lub 28 września będzie dostępny na stronie SouthParkStudios.com, czyli oficjalnego portalu poświęconego produkcji, na którym za darmo można obejrzeć każdy odcinek serialu „South Park”.

South Park 22 - szczegóły fabuły

Na razie niestety nie znamy żadnych szczegółów dotyczących fabuły nadchodzących odcinków „South Park”. Znając jednak twórczość panów Stone'a i Parkera, możemy się spodziewać żartów z obecnych tendencji społecznych i politycznych w USA, wyśmiewania poprawności politycznej (PC Principal!) oraz czarnego, absurdalnego humoru, który przyniósł serialowi miliony fanów na całym świecie.

Pierwszy zwiastun nowego sezonu zadebiutuje najprawdopodobniej na nadchodzącym Comic Conie w San Diego, który odbędzie się w dniach 19-23 lipca 2018 roku. Twórcy zapowiedzieli dla fanów atrakcje - jedną z nich ma być escape room Cartmana, w którym będzie trzeba odpowiedzieć na pytania związane z serialem „South Park”, a drugą „Member Berries Challenge”, czyli quiz zainspirowany jednym z odcinków 20. sezonu, polegający na odpowiadaniu na pytania związane z popkulturą lat 80. i 90.

South Park 22 - kiedy premiera

Kolejne informacje dotyczące następnego sezonu „South Park” pojawią się już niebawem. Na razie wiemy, że premiera sezonu numer 22 odbędzie się 26 września 2018 roku. Myślicie, że w serialu znowu pojawią się żarty o „polskim karle”?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.