Poznaliśmy datę premiery 5. sezonu „BoJacka Horsemana”

Kamil Kacperski
28.06.2018 14:23
Poznaliśmy datę premiery 5. sezonu „BoJacka Horsemana” Fot. materiały prasowe

BoJack, czyli koń-aktor-narkoman-alkoholik powraca. Dowiedzieliśmy się o tym przez oficjalny profil serialu na Twitterze. Kiedy możemy się spodziewać nowych odcinków „BoJacka Horsemana”?

Komediowy hit Netfliksa już niedługo powróci z nowymi odcinkami. Dowiedzieliśmy się tego za pośrednictwem oficjalnego konta BoJacka na Twitterze, więc możemy być raczej pewni tego, że to prawda. Chociaż wiemy, że z tytułową postacią tego serialu różnie bywa. 

Nie mniej, informacja o nowych odcinkach została przekazana w dość zabawny sposób. BoJack odpowiedział bowiem za pośrednictwem swojego konta fanowi, który zapytał się, czy też (sądząc po użyciu Caps Locka) raczej wykrzyczał pytanie „KIEDY 5. SEZON BOJACKA HORSEMANA?”. Były aktor poczuł się wręcz zobligowany, by mu odpisać:

Woooooooooow, gratulacje. Jesteś jedynie jakąś 100000000 osobą, która zadaje mi to pytanie. Odpowiedź to 14 września, a teraz proszę - przestańcie mnie pytać.

BoJack Horseman - kiedy premiera 5. sezonu?

Nowe odcinki „BoJacka Horsemana” pojawią się zatem już 14 września 2018 roku, czyli dokładnie wtedy, gdy do kin wejdzie film „Predator”. Na razie niestety nie wiemy, co się wydarzy w 5. sezonie serialu. Ostatni epizod zakończył się nieco pozytywnym akcentem - BoJack dowiedział się, że ma siostrę o imieniu Hollyhock, co spowodowało, że po raz pierwszy od dawna ma dla kogo żyć.

Serial charakteryzuje wyjątkowo czarne poczucie humoru scenarzystów i opowiadanie o takich tematach, jak depresja, problemy z uzależnieniami, czy ogólnie działania samo-destrukcyjne. BoJack stara się obrócić swoje życie do góry nogami, ale niestety zawsze wraca do alkoholizmu i narkomanii. Kto wie, może w 5. sezonie uda mu się wrócić na prostą?

5. sezon serialu „BoJack Horseman” pojawi się na Netfliksie już 14 września 2018 roku. W rolach głównych występują Will Arnett, Aaron Paul i Allison Brie.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.