Poznaliśmy fabułę pierwszych odcinków 5. sezonu "Lucyfera". Będzie się działo!

10.08.2020 09:43
Poznaliśmy fabułę pierwszych odcinków 5. sezonu "Lucyfera". Będzie się działo! Fot. kadr z serialu "Lucyfer"/Netflix/Warner Bros. TV

Niektórzy dziennikarze mieli już okazję zobaczyć kilka nowych epizodów "Lucyfera", dlatego też w sieci pojawiły się opisy fabuły pierwszych odcinków popularnego serialu.

Jeden z reporterów popularnego portalu TVLine miał już okazję zobaczyć pierwsze 8 odcinków 5. sezonu "Lucyfera". Dziennikarz nie zdradził zbyt dużo szczegółów, ale podzielił się ciekawymi szczegółami dotyczącymi wątków obecnych w nowych epizodach serialu Netfliksa.

Lucyfer - o czym będą nowe odcinki?

TVLine wspomniało szczególnie o 3 odcinkach. Pierwszy z nich to debiut sezonu, w którym Lucyfer musi sam rozwikłać zagadkę detektywistyczną... w Piekle. Okazuje się bowiem, że jego działania są powiązane ze sprawą, którą na Ziemi prowadzi Chloe. Kolejnym epizodem, który zapadł portalowi w pamięci jest numer 5, który ma być najbardziej emocjonalnym odcinkiem nadchodzącego sezonu. Wszystko dlatego, że wyjaśni i rozwiąże wątki dotyczące "kilku postaci".

Przeczytaj także

Ostatnim odcinkiem, o którym wspomnieli dziennikarze jest epizod numer 3, w którym to Lucyfer i Chloe zajmują się sprawą na planie... serialu o pani detektyw i Diable, który produkowany jest przez Warner Bros. Brzmi znajomo? Według TVLine to jeden z najzabawniejszych odcinków w historii serialu.

Sami o jakości nowego sezonu będziemy mogli się przekonać już 21 sierpnia 2020 roku, kiedy to na Netfliksie zadebiutuje pierwsze 8 odcinków 5. sezonu "Lucyfera".

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.