10.08.2020 09:43

Poznaliśmy fabułę pierwszych odcinków 5. sezonu "Lucyfera". Będzie się działo!

Niektórzy dziennikarze mieli już okazję zobaczyć kilka nowych epizodów "Lucyfera", dlatego też w sieci pojawiły się opisy fabuły pierwszych odcinków popularnego serialu.

Poznaliśmy fabułę pierwszych odcinków 5. sezonu "Lucyfera". Będzie się działo!
foto: kadr z serialu "Lucyfer"/Netflix/Warner Bros. TV

Jeden z reporterów popularnego portalu TVLine miał już okazję zobaczyć pierwsze 8 odcinków 5. sezonu "Lucyfera". Dziennikarz nie zdradził zbyt dużo szczegółów, ale podzielił się ciekawymi szczegółami dotyczącymi wątków obecnych w nowych epizodach serialu Netfliksa.

Lucyfer - o czym będą nowe odcinki?

TVLine wspomniało szczególnie o 3 odcinkach. Pierwszy z nich to debiut sezonu, w którym Lucyfer musi sam rozwikłać zagadkę detektywistyczną... w Piekle. Okazuje się bowiem, że jego działania są powiązane ze sprawą, którą na Ziemi prowadzi Chloe. Kolejnym epizodem, który zapadł portalowi w pamięci jest numer 5, który ma być najbardziej emocjonalnym odcinkiem nadchodzącego sezonu. Wszystko dlatego, że wyjaśni i rozwiąże wątki dotyczące "kilku postaci".

"Lucyfer" - 5. sezon z piekielnie dobrym plakatem. Zapowiada "kuszenie Chloe"
"Lucyfer" - 5. sezon z piekielnie dobrym plakatem. Zapowiada "kuszenie Chloe"
Przeczytaj także "Lucyfer" - 5. sezon z piekielnie dobrym plakatem. Zapowiada "kuszenie Chloe"

Ostatnim odcinkiem, o którym wspomnieli dziennikarze jest epizod numer 3, w którym to Lucyfer i Chloe zajmują się sprawą na planie... serialu o pani detektyw i Diable, który produkowany jest przez Warner Bros. Brzmi znajomo? Według TVLine to jeden z najzabawniejszych odcinków w historii serialu.

Sami o jakości nowego sezonu będziemy mogli się przekonać już 21 sierpnia 2020 roku, kiedy to na Netfliksie zadebiutuje pierwsze 8 odcinków 5. sezonu "Lucyfera".

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix
Przeczytaj także Nowe zdjęcia z 5. sezonu "Lucyfera" zabiorą was w samo serce kina noir. Co mówią o fabule?
Tagi: Seriale Netflix Lucyfer