13.12.2018 11:33

Poznaliśmy główną obsadę serialu "The Mandalorian"

Studio Lucasfilm potwierdziło, aktorów, którzy dołączyli do obsady serialu "The Mandalorian". W pierwszym aktorskim serialu "Star Wars" pojawią się między innymi gwiazdy "Breaking Bad", "Supernatural" i "Predatora".

The Mandalorian
foto: kadr z filmu The Mandalorian

Praca nad serialem "The Mandalorian" trwa. Pierwsza aktorska produkcja rozgrywająca się w świecie "Gwiezdnych Wojen" jest na razie owiana tajemnicą. Twórcy stopniowo dawkują informacje na jej temat. Ostatnia dotyczy głównej obsady "The Mandalorian". Dołączyło do niej kilka rozpoznawalnych nazwisk.

"The Mandalorian" - obsada serialu "Star Wars"

Do tej pory Jon Favreau, który odpowiada za tytuł, podzielił się jedynie krótkim opisem fabularnym oraz fotografią z planu zdjęciowego. Potwierdzono również, że w roli głównej wystąpi Pedro Pascal znany z "Narcos", "Gry o tron" i drugiej części serii "Kingsmen". Do obsady dołączyli również Gina Carano ("Deadpool") oraz Nick Nolte. Jak podaje Deadline, studio Lucasfilm podało pięć kolejnych nazwisk aktorów, którzy pojawią się w "The Mandalorian".

Do obsady serialu dołączyli Giancarlo Esposito ("Breaking Bad"), Emily Swallow ("Supernatural"), Carl Weathers ("Predator"), Omid Abtahi ("Amerykańscy bogowie") oraz słynny niemiecki reżyser i aktor Werner Herzog ("Grizzly Man").

The Mandalorian - obsada

Co ciekawe, o potencjalnej roli Herzoga wspominaliśmy jakiś czas temu. W sieci pojawiły się spekulacje, że filmowiec wystąpi w "The Mandalorian". Wciąż nie wiadomo jednak, w kogo wcielą się nowi aktorzy zaprezentowani przez twórców serialu.

"The Mandalorian" - kiedy premiera?

To nie jedyne słynne nazwiska, pojawiające się na liście płac pierwszego aktorskiego serialu "Star Wars". Do tej pory ogłoszono, że reżyserami poszczególnych odcinków będą między innymi Taika Waititi, Bryce Dallas Howard i Dave Filoni. "The Mandalorian" zadebiutuje na wciąż powstającej platformie streamingowej Disney+, gdzie pojawi się kolejny serial aktorski w świecie "Gwiezdnych Wojen". Mowa o prequelu "Łotra 1" z Diego Luną w roli głównej. Na razie nie wiadomo, kiedy zobaczymy oba seriale. "The Mandalorian" prawdopodobnie będzie miał premierę jako pierwszy, ale odbędzie się ona nie wcześniej niż w drugiej połowie 2019 roku.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Predator Breaking Bad Star Wars Supernatural The Mandalorian