Poznaliśmy kolejną gwiazdę nowej wersji "Plotkary"

25.08.2020 13:04
Poznaliśmy kolejną gwiazdę nowej wersji "Plotkary" Fot. LFI/Photoshot/REPORTER/East News

Rodzina "Plotkary" się powiększa - jak podaje Deadline, do obsady dołączyła Jordan Alexander. Niestety, na razie nie wiemy zbyt dużo o jej postaci - na pewno będzie jedną z "ofiar" tytułowej Gossip Girl.

Start nagrań do 10-odcinkowego sezonu został niestety przełożony przez pandemię koronawirusa. Twórcami nowej wersji serialu są Joshua Safran (scenarzysta oryginału), Josh Schwartz oraz Stephanie Savage z ramienia Fake Empire, a także firmy Alloy Entertainment, Warner Bros TV i CBS Television Studios. Zdjęcia mają ruszyć jesienią 2020 roku, gdy twórcy dostaną zielone światło od konsultantów epidemiologicznych. 

Nowa gwiazda w obsadzie Plotkary

Tak jak oryginał, nowa wersja "Plotkary" jest na podstawie książki Cecily von Ziegesar. Osiem lat po wydarzeniach z oryginalnego serialu nowa generacja nastolatków z Nowego Jorku jest przedstawiona Plotkarze.

Twórcy tym razem chcą pokazać, jak bardzo media społecznościowe zmieniły międzyludzkie relacje i jak ogromny mają wpływ na położenie osób w hierarchii społecznej. Skupią się też na zmianach w samym Nowym Jorku.

Przeczytaj także

Niestety nie znamy szczegółów na temat postaci Jordan Alexander. Wiemy na pewno, że wcieli się w jedną z uczennic prywatnej szkoły.

W obsadzie oprócz Jordan Alexander znajdą się również: Emily Alyn Lind, Tavi Gevinson, Whitney Peak, Eli Brown, Johnathan Fernandez i Jason Gotay, a także Thomas Doherty, Adam Chanler-Berat, Savannah Smith i Zion Moreno.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.