19.07.2019 14:29

Poznaliśmy obsadę 4. sezonu "Fargo". Zobaczymy aktorkę z serialu "Czarnobyl"

"Fargo" to popularny serial stacji FX, którego 4. sezon zadebiutuje w 2020 roku. Portal Variety zaprezentował obszerną listę aktorów, których zobaczymy w najnowszej serii.

Foto: MGM TELEVISION / Album/EAST NEWS
Foto: MGM TELEVISION / Album/EAST NEWS

"Fargo" to ceniony serial autorstwa Noaha Hawleya. Stanowi on antologię, co oznacza, że każdy z sezonów stanowi odrębną opowieść. Z każdą serią zmienia się również obsada. W poprzednich odsłonach wystąpili między innymi Martin FreemanKirsten Dunst i Ewan McGregor. Kogo zobaczymy w 4. sezonie?

Poznaliśmy obsadę 4. sezonu "Fargo"

Zdjęcia do 4. sezonu "Fargo" ruszają już tej zimy. Tymczasem, portal Variety opublikował obszerna listę aktorów, którzy wystąpią w najnowszej odsłonie. Odtwórcą głównej roli będzie Chris Rock. Wcieli się on w przywódcę afroamerykańskiej mafii, który zmuszony zostanie do oddania swojego syna wrogowi i traktowania jego potomka, jak własne dziecko. U jego boku pojawią się: Jessie Buckley (która wystąpiła niedawno w głośnym mini serialu "Czarnobyl"), Jack Huston, Jason Schwartzman, Ben Whishaw, Salvatore Esposito, Andrew Bird, Jeremie Harris, Gaetano Bruon, Anji White, Francesco Acquaroli, Emyri Crutchfield i Amber Midthunder.

Breaking Bad
Breaking Bad
Przeczytaj także TOP 10: Najlepsze zagraniczne seriale kryminalne XXI wieku

"Fargo" 4. sezon - fabuła

Oficjalny opis fabuły 4. sezonu "Fargo" prezentuje się następująco:

"

W 1950 roku, po zakończeniu dwóch wielkich, amerykańskich migracji - południowych Europejczyków z krajów takich jak Włochy, którzy przybyli do Stanów Zjednoczonych na przełomie ubiegłego wieku i osiedlili się w północnych miastach, takich jak Nowy Jork i Chicago oraz Afroamerykanów, którzy odeszli z południa w ogromnej liczbie, by uciec Jimowi Crowowi i przenieść się do tych samych miast. Widzimy zderzenie obcych środowisk, walczących o kawałek amerykańskiego snu. W Kansas City w stanie Missouri dwa syndykaty kryminalne naruszyły warunki niestabilnego pokoju. Jeden Włoch, jeden Afroamerykanin. Razem kontrolują alternatywną sferę gospodarki - wyzysk, korupcję i narkotyki. To także historia Ameryki. Aby umocnić pokój, głowy obu rodzin wymieniły się najstarszymi synami. "

Zgodnie z planem, 4. sezon "Fargo" ma zadebiutować w 2020 roku. W Polsce serial dostępny jest w ramach usługi HBO GO.

Oglądasz "Fargo"?

Tagi: News Seriale Fargo