Poznaliśmy obsadę aktorskiego serialu na podstawie mangi "One Piece" od Netflix

10.11.2021 11:08
Poznaliśmy obsadę aktorskiego serialu na podstawie mangi "One Piece" od Netflix Fot. materiały prasowe/Toei Animation

Netflix dość mocno inwestuje w produkcje na bazie mang. Teraz trafiło na "One Piece", czyli legendarną opowieść o piratach ze statku Słomkowy Kapelusz, który szukają tytułowego skarbu.

One Piece doczeka się aktorskiego serialu od Netflix

O powstaniu serialu "One Piece" dowiedzieliśmy się w 2020 roku od Eiichiro Ody, czyli samego twórcy serii. Netflix i Tomorrow Studios podjęli współpracę i latem zeszłego roku rozpoczęli pracę, która niestety musiała zostać wstrzymana przez COVID-19. 

Polecamy

Projekt był trzymany trochę w tajemnicy, ale na szczęście podczas niedawnego wydarzenia Netflix Japan dowiedzieliśmy się, że 10 nowych odcinków będzie adaptacją sagi East Blue z oryginalnej mangi, a także poznaliśmy obsadę produkcji. Dowiedzieliśmy się, że w rolę Monkeya D. Luffy'ego wcieli się Inaki Godoy:

Polecamy

Pełna obsada "One Piece" prezentuje się następująco:

  • Iñaki Godoy jako Monkey D. Luffy
  • Mackenyu jako Roronoa Zoro
  • Emily Rudd jako Nami
  • Jacob Romero Gibson jako Usopp
  • Taz Skylar jako Sanji

Niestety, zdjęcia obsady na razie nie otrzymaliśmy. Tajemnicą pozostaje również data premiery pierwszych 10 odcinków aktorskiego "One Piece". Spodziewamy się, że produkcja może zadebiutować już w 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.