Poznaliśmy w końcu datę premiery "Wiedźmina"? Plakat potwierdził przypuszczenia fanów

29.10.2019 10:02
Poznaliśmy w końcu datę premiery "Wiedźmina"? Plakat potwierdził przypuszczenia fanów Fot. materiały prasowe/ Netflix

Podczas londyńskiego Comic-Conu fani "Wiedźmina" mieli okazję zobaczyć plakaty, które niejako potwierdziły przypuszczenia fanów odnośnie daty premiery.

Spekulacji odnośnie premiery "Wiedźmina" było wiele. Mimo upływu czasu i licznych przecieków, platforma Netflix wciąż milczy. Tym razem pojawiła się jednak wskazówka widniejąca na oficjalnym plakacie platformy, który mieli okazję zobaczyć uczestnicy MCM Comic-Con w Londynie.

"Wiedźmin" - poznaliśmy datę premiery?

W ubiegły weekend odbył się MCM Comic-Con w Londynie. Uczestnicy konwentu mieli wówczas okazję zobaczyć plakat związany z ekranizacją twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Grafika miała za zadanie zachęcić fanów do publikowania w sieci zdjęć z konwentu. Nagrodą miała być szansa wygrania biletów na uroczystą premierę "Wiedźmina", datowaną na 16 grudnia 2019 roku.

Powyższa data zgadzałaby się z przeciekiem holenderskiego oddziału Netfliksa, który obiegł internet kilka tygodni temu. Twierdził on, że "Wiedźmin" zawita w bibliotece Netfliksa 17 grudnia, czyli - jak się teraz okazuje - dzień po oficjalnej premierze z udziałem gwiazd.

Przeczytaj także

Wiemy, że platforma od zawsze preferowała piątkowe premiery swoich produkcji. W ostatnim czasie zaczęto jednak odchodzić od tej tradycji. Przykładem może być najnowszy sezon "The Crown", który ukaże się w niedzielę 17 listopada 2019 roku. Wtorkowa premiera "Wiedźmina" wydaje się zatem jak najbardziej możliwa.

Przeczytaj także

"Wiedźmin" - pełny zwiastun serialu

W ostatnich dniach października, podczas konwentu Lucca Comics & Game, odbędzie się panel poświęcony "Wiedźminowi". Wtedy najprawdopodobniej zaprezentowany zostanie główny zwiastun serialu, zdradzający oficjalną datę premiery.

Zobacz też: Netflix udostępnił kolejne zdjęcia z "Wiedźmina". Niedługo zwiastun?

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.