18.06.2020 11:58

Praca na planie "Mody na sukces" przerwana zaledwie po jednym dniu. Co było przyczyną?

Ekipa przerwała prace nad serialem "Moda na sukces" zaledwie jeden dzień po jej rozpoczęciu. Jest oficjalne oświadczenie produkcji.

Moda na Sukces
foto: EAST NEWS

12 czerwca zakończyło się trwanie obostrzeń nałożonych na produkcje filmowe oraz telewizyjne w Kalifornii. Tego dnia mogły ruszyć prace na planach seriali oraz innych obrazów, które przerwano ze względu na pandemię koronawirusa.

Moda na sukces. Praca na planie przerwana po jednym dniu

Jako pierwsi do pracy przystąpili twórcy serialu "Moda na sukces", którzy zapowiedzieli, że najnowsze odcinki produkcji trafią na antenę już w pierwszej połowie lipca. Ekipa musiała dostosować się do nowej rzeczywistości i sumiennie przestrzegać wytycznych na planie. Każda osoba przebywająca na miejscu kręcenia scen (poza aktorami) musiała mieć na sobie maseczkę. Ponadto zaplanowano prace na krótsze zmiany oraz zatrudniono koordynatora, aby pilnował przestrzegania obostrzeń.

Cinema City oficjalnie wraca do gry. Wiemy, kiedy otworzą się multipleksy
Cinema City oficjalnie wraca do gry. Wiemy, kiedy otworzą się multipleksy
Przeczytaj także Cinema City oficjalnie wraca do gry. Wiemy, kiedy otworzą się multipleksy

Mimo wysiłków zaledwie dzień po starcie zdjęć, plan "Mody na sukces" ponownie został wstrzymany. Produkcja w oświadczeniu dla magazynu "Variety" wyjaśniła powody swojej decyzji. Twórcy przyznali, że chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa osób przebywających na planie.

"

Wstrzymaliśmy pracę na bardzo krótko, aby zmienić nasz protokół i dostosować produkcję do wykonywania dużej ilości testów. Bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem, ponieważ rozwijamy serial. "Moda na sukces" była kręcona dziś z główną obsadą i członkami ekipy, pierwszy dzień na planie zaliczamy do udanych. "

koronawirus
koronawirus
Przeczytaj także Leczył koronawirusa egzorcyzmami. Zaraził w ten sposób 19 osób i zmarł
Tagi: Seriale