17.01.2020 14:29

Prace nad powrotem "Przyjaciół" zostały wstrzymane. Twórcy nie mogą się dogadać

Po latach mini-powrotów w TV i zdjęciu, które pobiło rekordy na Instagramie, obsada "Przyjaciół" zaczęła planować prawdziwy powrót w specjalnym epizodzie na platformie HBO Max. 

Przyjaciele
foto: materiały prasowe/Warner Bros. TV

Niestety, jak podaje serwis Deadline, negocjacje w sprawie zostały niedawno wstrzymane. Wszystko dlatego, że obsada i studio Warner Bros. TV nie mogły się porozumieć w sprawie gaż. Ze względu na zaprzestanie negocjacji (mówi się o nawet 8-cyfrowej różnicy między propozycją gaży dla obsady, a tym, co WB chce zapłacić), studio nie planuje na razie stworzenia specjalnego epizodu.

Przyjaciele - wstrzymano prace nad specjalnym odcinkiem

Na temat sprawy wypowiedział się szef HBO Max ds. kreatywnych Kevin Reilly, który na Television Critics Association powiedział:

"

Obydwie strony są zainteresowane, ale na razie nie mogliśmy zadowolić wszystkich zaangażowanych. Dlatego dzisiaj, jest to tylko "może". "

Przyjaciele
Przyjaciele
Przeczytaj także Gwiazdy "Przyjaciół" znowu razem. Zdjęcie zdobyło prawie 6,5 miliona polubień w zaledwie kilka godzin!

Odcinek specjalny miał być przygotowany z pomocą współtwórców/producentów wykonawczych Marty Kauffman i Davida Crane'a, a jego zadaniem była pomoc w zainteresowaniu widzów debiutem "Przyjaciół" na HBO Max. Serwis musiał zapłacić za prawa do produkcji 425 milionów dolarów, więc zachęcenie widzów do oglądania jest całkowicie zrozumiałe.

Wiemy na pewno, że Kauffman i Crane kategorycznie nie chcą tworzyć rebootu, albo serialu o tym, jak wygląda życie bohaterów "20 lat później". Crane powiedział krótko, że zrealizowali serial, który chcieli zrealizować, zrobili go poprawnie i mieli okazję go zakończyć z prawdziwym przytupem. Według duetu, po prostu żaden reboot nie byłby w stanie przebić poziomu oryginału. 

Przyjaciele
Przyjaciele
Przeczytaj także Córka Rossa i Rachel z "Przyjaciół" skończyła 18 lat i odpowiedziała na serialowe życzenia Chandlera
Tagi: Seriale Przyjaciele