Prace nad powrotem "Przyjaciół" zostały wstrzymane. Twórcy nie mogą się dogadać

17.01.2020 14:29
Prace nad powrotem "Przyjaciół" zostały wstrzymane. Twórcy nie mogą się dogadać Fot. materiały prasowe/Warner Bros. TV

Po latach mini-powrotów w TV i zdjęciu, które pobiło rekordy na Instagramie, obsada "Przyjaciół" zaczęła planować prawdziwy powrót w specjalnym epizodzie na platformie HBO Max. 

Niestety, jak podaje serwis Deadline, negocjacje w sprawie zostały niedawno wstrzymane. Wszystko dlatego, że obsada i studio Warner Bros. TV nie mogły się porozumieć w sprawie gaż. Ze względu na zaprzestanie negocjacji (mówi się o nawet 8-cyfrowej różnicy między propozycją gaży dla obsady, a tym, co WB chce zapłacić), studio nie planuje na razie stworzenia specjalnego epizodu.

Przyjaciele - wstrzymano prace nad specjalnym odcinkiem

Na temat sprawy wypowiedział się szef HBO Max ds. kreatywnych Kevin Reilly, który na Television Critics Association powiedział:

Obydwie strony są zainteresowane, ale na razie nie mogliśmy zadowolić wszystkich zaangażowanych. Dlatego dzisiaj, jest to tylko "może".

Przeczytaj także

Odcinek specjalny miał być przygotowany z pomocą współtwórców/producentów wykonawczych Marty Kauffman i Davida Crane'a, a jego zadaniem była pomoc w zainteresowaniu widzów debiutem "Przyjaciół" na HBO Max. Serwis musiał zapłacić za prawa do produkcji 425 milionów dolarów, więc zachęcenie widzów do oglądania jest całkowicie zrozumiałe.

Wiemy na pewno, że Kauffman i Crane kategorycznie nie chcą tworzyć rebootu, albo serialu o tym, jak wygląda życie bohaterów "20 lat później". Crane powiedział krótko, że zrealizowali serial, który chcieli zrealizować, zrobili go poprawnie i mieli okazję go zakończyć z prawdziwym przytupem. Według duetu, po prostu żaden reboot nie byłby w stanie przebić poziomu oryginału. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.