Premiera 3. sezonu „Daredevila” odbędzie się w 2018 roku. Wiemy również, kto zagra Bullseye'a
Kamil Kacperski
06.08.2018 11:48
Premiera 3. sezonu „Daredevila” odbędzie się w 2018 roku. Wiemy również, kto zagra Bullseye'a Fot. materiały prasowe

W trakcie pierwszego weekendu sierpnia pojawiła się garść nowych informacji na temat nadchodzącego serialu Netfliksa i Marvela. Poznaliśmy m.in. przybliżoną datę premiery, a także wiemy, że w Bullseye'a wcieli się Wilson Bethel.

O tym, że 3. sezon „Daredevila” pojawi się jeszcze w 2018 roku, dowiedzieliśmy się od CEO Netfliksa, Teda Santerosa. W jednym z wideo promocyjnych wyjawił nazwy seriali, które zadebiutują na platformie w drugiej połowie bieżącego roku. Oprócz takich tytułów, jak 6. sezon „Orange Is The New Black”, 2. sezon „Iron Fista”, a także właśnie 3. sezon „Daredevila”. 

To oznacza, że w 2018 roku zadebiutują kolejne sezony wszystkich seriali o superherosach od Marvela. Do pełni szczęścia brakuje jedynie Punishera. Po średniej „Jessice Jones 2” i nieco lepszym „Luke'u Cage'u 2”, fani będą teraz oczekiwali jakiejkolwiek poprawy ze strony „Iron Fista” oraz utrzymania wysokiego poziomu przez „Daredevila”.

Bullseye w 3. sezonie Daredevila

W tym ma mu pomóc nowy czarny charakter, który pojawi się w 3. sezonie. Mianowicie chodzi o Bullseye'a, płatnego zabójcę, który w komiksach jest drugim (po Wilsonie Fisku) największym wrogiem Daredevila. Wiemy również, że w nowych epizodach powróci również sam Kingpin, w którego ponownie wcieli się Vincent D'Onofrio.

W Bullseye'a wcieli się natomiast Wilson Bethel, chociaż na razie Marvel nie potwierdził tej informacji. Jednak na Instagramie Naqam Washingtona, trenera personalnego z Arazi Fitness, pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Charliego Coxa (Daredevil), a także Wilsona Bethela. W podpisie Washington jasno zaznacza, że panowie zagrają kolejno w Daredevila oraz Bullseye'a:

Chłopcy ciężko pracują w laboratorium! 3. sezon „Daredevila” będzie szalony! #Daredevil i #Bullseye

Kiedy premiera 3. sezonu Daredevila?

Biorąc pod uwagę fakt, że 2. sezon „Iron Fista” pojawi się we wrześniu 2018 roku, to możemy założyć, że nowe odcinki „Daredevila” zadebiutują na przełomie listopada i grudnia 2018 roku. Czekacie na 3. sezon produkcji Netfliksa?

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.