16.05.2019 15:39

"Primal": twórca "Laboratorium Dextera" i "Samuraja Jacka" powołał do życia serial animowany o dinozaurach. Zobacz zwiastun

Genndy Tartakovsky ("Hotel Transylwania", "Laboratorium Dextera", "Samuraj Jack") stworzył nową animowaną produkcję. Rozgrywający się w czasach prehistorycznych serial "Primal" otrzymał pierwszy zwiastun.

Primal
foto: kadr z serialu Primal

Każdy miłośnik filmów i seriali animowanych na pewno słyszał o Genndym Tartakovskym. W ostatnich latach jego nazwisko zabłysnęło jeszcze bardziej, dzięki niezwykle popularnej serii pod tytułem "Hotel Transylwania". Zanim stworzył przygody szalonych potworów, pracował nad serialem "Gwiezdne Wojny: Wojny klonów" oraz nad kultowymi kreskówkami z Cartoon Network. W jego dorobku znalazły się między innymi takie hity jak "Laboratorium Dextera" czy "Samuraj Jack". Tartakovsky powraca do Cartoon Network z zupełnie nowym serialem. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź produkcji zatytułowanej "Primal".

Bajki, które nie są Disney'a
Bajki, które nie są Disney'a
Przeczytaj także Top 10: Najlepsze bajki, których nie nakręcił Disney. Czy Wy też jesteście zaskoczeni?

"Primal" - zwiastun serialu Genndy'ego Tartakovsky'ego

Animator zasłynął serialami ocierającymi się niekiedy o abstrakcyjne poczucie humoru, ale udowodnił, że potrafi też tworzyć bardziej poważne pozycje. Wygląda na to, że "Primal" zalicza się do tej drugiej kategorii. Po raz kolejny Tartakovsky stworzył unikatowy świat inspirowany rzeczywistością. "Primal" opowiada bowiem o jaskiniowcu, który zaprzyjaźnił się z dinozaurem.

Produkcja trafi do pasma Adult Swim, skierowanego do doroślejszych widzów stacji Cartoon Network, która słynie między innymi z serialu "Rick i Morty".

"Primal" - kiedy premiera?

Na razie nie podano konkretnej daty pierwszego odcinka serialu "Primal". Wiadomo jedynie, że premiera ma się odbyć jesienią 2019 roku. Czy produkcja będzie się cieszyć taką samą popularnością, jak poprzednie tytuły, które wyszły spod ręki Tartakovsky'ego? Przekonamy się za kilka miesięcy.

>>Zobacz też: Rick i Morty zapowiadają swój wielki powrót. Kiedy premiera 4. sezonu?<<

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Zwiastuny Cartoon Network