Przed Ragnarokiem nie ma ucieczki. Zobaczcie ostatni zwiastun "Wikingów"

03.12.2020 10:07
Przed Ragnarokiem nie ma ucieczki. Zobaczcie ostatni zwiastun "Wikingów" Fot. Jonathan Hession/History Channel/Everett Collection/East News

"Wikingowie" dobiegają końca. Z tej okazji Amazon Prime udostępnił oficjalny zwiastun 10 ostatnich epizodów sagi o Lothbrokach. Jak się zakończy? Tylko bogowie raczą wiedzieć...

Nadchodzi ostatni sezon Wikingów - zobaczcie zwiastun

Oczywiście żartujemy, bo zakończenie produkcji zna sporo osób - wszyscy, którzy pracowali nad serialem, jacyś producenci z Amazona i History Channel, itp. Szykuje się jednak bardzo krwawy i emocjonalny koniec przygód Lothbroków z Bjornem, Ivarem, Ubbą i Hvitserkiem na czele. 

Polecamy

W zwiastunie widzimy ledwo żywego Bjorna, Ubbę żeglującego dalej, niż ktokolwiek wcześniej (napotyka również mitycznego węża Jormunganda, chociaż sądzimy, że jest to raczej halucynacja wycieńczonego syna Ragnara), a także wciąż knującego Ivara, który na głowie będzie miał Hvitserka, obiecującego mu, że go w końcu zabije. Wesoła kompania, nie ma co.

Nie będziemy przedłużać - oto finałowy zwiastun ostatniego sezonu "Wikingów":

Polecamy

Powoli zbliżamy się do końca tej epickej sagi. Finałowe odcinki "Wikingów" postarają się rozwiązać najważniejsze wątki fabularne poprzednich epizodów. Dostaniemy więc krwawą konkluzję wojny między Rusinami a wikingami. Ubba postanowił spełnić marzenie Ragnara i popłynie w siną dal (czyli tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden wiking).

Ivar zajmie się natomiast sprawą angielską i nieposłuszeństwem Alfreda Wielkiego. Król Wessex nie zamierza się podporządkowywać najeźdźcom ze Skandynawii, co spróbuje mu wybić z głowy najmłodszy z Ragnarssonów. 

Polecamy

10 ostatnich odcinków "Wikingów" pojawi się na Amazonie Prime 30 grudnia 2020 roku. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.