Przejażdżka napakowana easter eggami. Zobaczcie nietypową zapowiedź 2. sezonu "Castle Rock"
10.10.2019 15:51
Przejażdżka napakowana easter eggami. Zobaczcie nietypową zapowiedź 2. sezonu "Castle Rock" Fot. materiały prasowe Hulu

Platforma Hulu zaprezentowała nowy teaser 2. sezonu "Castle Rock". Wyłapiecie wszystkie easter eggi?

Premiera drugiego sezonu "Castle Rock" zbliża się wielkimi krokami. W najnowszej odsłonie przyjdzie nam spotkać Anne Wilkes z "Misery", jednak w zupełnie innym wydaniu. W ramach promocji platforma Hulu opublikowała bardzo ciekawy teaser.

Przejażdżka napakowana easter eggami - nietypowa zapowiedź 2. sezonu "Castle Rock"

Materiał wideo trwa ponad 14 minut i nie zawiera praktycznie żadnych ujęć z nadchodzących odcinków. Zamiast tego bierzemy udział w przejażdżce, podczas której mamy okazję posłuchać radia. Nie jest to jednak zwykła audycja. Co i rusz słyszymy bowiem odniesienia do twórczości mistrza grozy, Stephena Kinga.

Przeczytaj także

Easter eggi wymieniać można bez końca. Tocząc się autem przez mroczny las Castle Rock słuchamy bowiem nawiązań do wspomnianego "Misery", "Smętarza dla zwierzaków", "Cujo", "To", "11/22/63", "Stań przy mnie", "Bastionu", czy "Martwej Strefy". A wszystko w rytm charakterystycznej muzyki ze "Skazanych na Shawshank".

Przeczytaj także

Drugi sezon "Castle Rock" otrzymał również oficjalny plakat. Prezentuje się on następująco:

Przeczytaj także

Teaser nie zdradza wiele, daje nam jednak pogląd na to, czego możemy się spodziewać po nadchodzącym sezonie. Odpowiedzią jest - wszystkiego. 10-odcinkowy sezon zadebiutuje 24 października. Odcinki 1-3 pojawią się wówczas na platformie HBO GO. Potem, emisja kolejnych odcinków odbywać się będzie co tydzień. W 2. sezonie "Castle Rock" wystąpią miedzy innymi Lizzy Caplan (jako młoda Anne Wilkes), Elsie Fisher, Tim Robbins ("Skazani na Shawshank"), Robin Weigert ("Wielkie kłamstewka"), Sarah Gadon, Alison Wright i Greg Grunberg.

Zobacz też: Najnowsza powieść Stephena Kinga doczeka się adaptacji

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.