Przelej krew za Żelazny Tron. Akcja specjalna z okazji premiery 8. sezonu "Gry o tron"

Natalia Nowecka
25.03.2019 17:37
Przelej krew za Żelazny Tron. Akcja specjalna z okazji premiery 8. sezonu "Gry o tron" Fot. Daenerys Targaryen, Kadr z serialu "Gra o tron"

Jeśli jesteście fanami "Gry o tron", a przy okazji chcecie zrobić dobry uczynek możecie wziąć udział w charytatywnej akcji organizowanej przez HBO i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Stacja HBO oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zapraszają do wspólnej akcji charytatywnej "Bleed For The Throne – oddaj krew!". Szczegóły znajdziecie poniżej.

Przelej krew za Żelazny Tron. HBO i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zapraszają do wspólnej akcji

Premiera finałowego sezonu "Gry o tron", czyli hitu stacji HBO i jednocześnie najpopularniejszego serialu na świecie, zbliża się już wielkimi krokami. Z tej właśnie okazji HBO wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zapraszają wszystkich fanów (i nie tylko) do wzięcia udziału w akcji krwiodawstwa pod hasłem "Bleed For The Throne – oddaj krew!".

Przeczytaj także

"Bleed For The Throne – oddaj krew!": o co chodzi?

Wielu bohaterów "Gry o tron" przelało swoją krew w walce o Żelazny Tron, a teraz wy możecie dołączyć do ich grona. W dniach 26, 27, 28 i 30 marca 2019 roku na terenie Warszawy każdy z was będzie mógł oddać krew w słusznej sprawie. Akcja "Bleed For The Throne – oddaj krew!" ma na celu zebranie możliwie jak największej ilości krwi ratującej życie potrzebującym.

"Bleed For The Throne" jest globalną inicjatywą, o której informowaliśmy was już wcześniej. Została zorganizowana w piętnastu krajach świata. Oprócz Polski, krew dla potrzebujących oddać będą mogli również mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Norwegii, Szwecji, Węgier, Rumunii, Czech, Bułgarii, Serbii, Grecji, Chorwacji, RPA, Kenii, Ghany i Botswany.

"Bleed for The Throne" w Warszawie, foto: materiały prasowe Fot. "Bleed for The Throne" w Warszawie, foto: materiały prasowe

"Bleed For The Throne" w Warszawie

W dniach 26, 27, 28 i 30 marca 2019 roku chętni będą mogli oddać krew w jednym z mobilnych punktów poboru krwi lub stworzonym specjalnie na tę okazję stacjonarnym punkcie w centrum Warszawy. Dla każdego kto odda krew przewidziana jest nagroda w postaci gadżetów związanych z serialem "Gra o tron".

Tak prezentuje się szczegółowy harmonogram akcji:

  • 26 marca 2019 (wtorek), godz. 9:00-14:00 - parking obok kompleksu biurowego SPARK, al. Solidarności 173
  • 27 marca 2019 (środa), godz. 11:00-16:00 - parking przy Pałacu Kultury i Nauki, obok stacji Metro Centrum
  • 28 marca 2019 (czwartek), godz. 9:00-14:00 - parking obok kompleksu biurowego przy ul. Taśmowej 7
  • 30 marca 2019 (sobota), godz. 10:00-15:00 - Arkady Kubickiego, przy pl. Zamkowym 4

30 marca 2019 roku, w sobotę, przy placu Zamkowym odbędzie się finał akcji, podczas którego dla krwiodawców przygotowane zostaną specjalne atrakcje, w tym między innymi możliwość zrobienia sobie zdjęcia na Żelaznym Tronie oraz zagranie w gry inspirowane "Grą o tron".

Zobacz też: >> "Gra o tron" - poznaliśmy czas trwania odcinków 8. sezonu <<

Należy również pamiętać, że jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w akcji "Bleed For The Throne", do oddania krwi musicie się odpowiednio przygotować. W przededniu udziału należy przede wszystkim ograniczyć palenie papierosów, zaniechać spożywania alkoholu i innych substancji odurzających, wypić około 2 litry płynów. Bezpośrednio przed oddaniem krwi należy spożyć lekki posiłek oraz wykluczyć z posiłków tłuszcze pochodzenia zwierzęcego, jak na przykład mleko. Nie należy również brać udziału w akcji w trakcie przeziębienia. Więcej wytycznych znajdziecie na stronie www.rckik-warszawa.com.pl.

"Gra o tron" sezon 8. – kiedy premiera finałowego sezonu "Gry o tron"?

Finałowy sezon "Gry o tron" wystartuje już 15 kwietnia 2019 roku na kanale HBO. Pierwsza emisja odbędzie się o godzinie 3:00 w nocy czasu polskiego, z 14 na 15 kwietnia 2019 (z niedzieli na poniedziałek). Szczegółowy harmonogram emisji pierwszych odcinków 8. sezonu "Gry o tron" zamieściliśmy dla was w oddzielnym artykule.

Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.