30.07.2019 11:26

"Przybysze" to pierwszy norweski serial HBO Europe. Zobacz zwiastun i sprawdź datę premiery

"Przybysze" to pierwszy norweski serial HBO Europe. Zwiastun zapowiada naprawdę mocne widowisko. Sprawdź, kiedy premiera na HBO GO. 

"Przybysze"
Materiały prasowe/HBO

Skandynawskie filmy i seriale często robią na nas ogromne wrażenie. HBO wie o tym doskonale. "Przybysze" to pierwsza norweska produkcja HBO Europe, która zapowiada się naprawdę zjawiskowo. Zobacz zwiastun i sprawdź datę premiery.

Zobacz także: Szef HBO o tym, czy stacja rozważała ponowne nakręcenie 8. sezonu "Gry o Tron"

"Przybysze": norweski serial HBO Europe

"Przybysze" to serial science fiction, którego akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Za jego stworzenie odpowiadają twórcy "Lilyhammer" - Anne Bjørnstad i Eilif Skodvin

"Czarnobyl"
"Czarnobyl"
Przeczytaj także Rosjanie przygotowali odpowiedź na "Czarnobyl" HBO. Zobacz zwiastun

Najnowszy serial HBO ma opowiadać o serii dziwnych zdarzeń, których początek leży w pojawieniu się na świecie ludzi z przeszłości. Przybysze trafiają do przyszłości z różnych epok: epoki kamienia, ery Wikingów oraz końca XIX wieku. Każdego z nich łączy jedna rzecz - nie pamiętają, w jaki sposób przenieśli się w czasie. 

W rolach głównych w filmie zagrali: Nicolai Cleve Broch ("Rozgrzeszenie") oraz Kristina Kosonen ("Blade Runner 2049"). Oprócz nich na ekranie pojawi się wielu znanych norweskich aktorów. 

"Przybysze": kiedy premiera na HBO GO?

Premiera "Przybyszów" na HBO GO będzie miała miejsce 21 września 2019 roku. Norweska produkcja będzie liczyć 6 odcinków. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun serialu.

Zobacz także: Bunt maszyn w nowym zwiastunie 3. sezonu "Westworld"

Materiały prasowe/HBO
Materiały prasowe/HBO
Materiały prasowe/HBO
Tagi: Seriale Zwiastuny HBO HBO GO