13.11.2019 09:10

"Przyjaciele" doczekają się nowych odcinków na HBO Max?

Jak podaje portal Deadline, trwają negocjacje w sprawie przygotowania nowego specjalnego projektu powiązanego z oryginalną obsadą przyjaciół. Kiedy premiera?

Przyjaciele
foto: materiały prasowe/Warner Bros.

Po latach wielu mini-reunionów w telewizji i ostatnim selfie, które miało "złamać internet", obsada "Przyjaciół" faktycznie może się niedługo spotkać na prawdziwym planie w celu przygotowania nowego projektu.

Przyjaciele - powstaną nowe odcinki?

Wszystko dlatego, że według portalu Deadline i ich zaufanych źródeł, HBO Max rozmawia z aktorami w celu przygotowania odcinka specjalnego "Przyjaciół" przeznaczonego na wspomnianą platformę streamingową.

Jennifer Aniston
Jennifer Aniston
Przeczytaj także Jennifer Aniston zdradziła, że reunion przyjaciół z "Przyjaciół" nie jest przypadkowy. Ekipa szykuje coś specjalnego

Jennifer Aniston, która była odpowiedzialna za niedawny "zjazd klasowy" na Instagramie, opowiedziała przypadkowo o projekcie w programie Ellen DeGeneres Show:

"

Naprawdę chciałabym, żebyśmy coś zrobili, ale nie wiemy, czym to miałoby być. Na razie próbujemy. Pracujemy nad jedną taką rzeczą. "

Specjalny projekt, który wciąż ma się znajdować w fazie planowania, miałby pomóc w starcie "Przyjaciół" na HBO Max. Platforma wydała niedawno 425 milionów dolarów na to, by przejąć prawa do pokazywania serialu w streamingu, zatem definitywnie będzie jej zależało na zainteresowaniu serialem jak największej ilości osób.

Ale to nie powinno być trudne - w końcu pierwsze selfie Jennifer Aniston na Instagramie spowodowało, że aktorka ma obecnie rekord w Księdze Rekordów Guinnessa za "najszybsze zdobycie miliona obserwujących na Instagramie". To tylko pokazuje, jak popularny jest serial "Przyjaciele" wśród kolejnych generacji widzów.

Zobacz także: "Przyjaciele" - powstanie reboot lub kontynuacja kultowego serialu?

Tagi: Seriale Przyjaciele