29.10.2019 14:50

Jennifer Aniston zdradziła, że reunion przyjaciół z "Przyjaciół" nie jest przypadkowy. Ekipa szykuje coś specjalnego

Każdy fan "Przyjaciół" wierzy, że jeszcze kiedyś zobaczy całą szóstkę na ekranie.

Jennifer Aniston
fot. Rex Features/East News

Emocje sięgnęły zenitu, kiedy Jennifer Aniston założyła Instagrama. Świat zwariował, a aktorka pobiła rekord Guinessa. Aktorka zebrała ponad milion obserwatorów w pięć godzin i szesnaście minut. To wszystko za sprawą zdjęcia, na którym jest otoczona przez serialowych przyjaciół. Spora część osób doszukiwała się w tym jakiegoś podstępu. Czyżby ekipa coś szykowała? Okazało się, że tak!

Jennifer Aniston zdradziła, ze reunion przyjaciół z "Przyjaciół" nie jest przypadkowy. Ekipa szykuje coś specjalnego

Co to będzie? Z pewnością nie możecie się już doczekać odpowiedzi. Jennifer Aniston była gościem programu Ellen Degeneres, w którym zdradziła, że spotkanie nie było przypadkowe. Okazuje się, że aktorzy prawdopodobnie jeszcze wspólnie zagrają, ale nie w kontynuacji "Przyjaciół": 

"

Słuchaj, chcielibyśmy, żeby coś powstało, ale nie wiemy, co to będzie. Więc powiem tylko tyle, że prostu nad czymś pracujemy. "

Przyjaciele
Przyjaciele
Przeczytaj także Twórcy "Przyjaciół" wyjawili wątki, które według nich były słabe

Serial "Przyjaciele" po raz pierwszy wyemitowano w 1994 roku. Produkcja opowiadała o grupie przyjaciół, która mieszkała w Nowym Jorku. Bohaterowie dzielili się swoimi problemami i sukcesami. Serial zapisał się również w historii, ostatni odcinek przyciągnął przed odbiorniki ponad 51 milionów ludzi.

Zobacz także: Google świętuje z "Przyjaciółmi". Zobacz, jaka niespodzianka czeka na fanów serialu

Tagi: Przyjaciele Jennifer Aniston