Punisher "nie ginie. On zabija" w 1. zwiastunie 2. sezonu

Kamil Kacperski
03.01.2019 16:59
Punisher "nie ginie. On zabija" w 1. zwiastunie 2. sezonu Fot. materiały prasowe

Frank Castle (Jon Bernthal) odszedł i uniknął kary, ale nie potrafi uciec przed tym kim jest naprawdę. W sezonie drugim wraca na stare śmieci i robi to, co umie najlepiej.

Punisher powraca. Wszystko dlatego, że jego były przyjaciel i towarzysz broni Billy Russoe (Ben Barnes), zaczyna odzyskiwać siły po tym, co zrobił mu Frank. To tylko kwestia czasu, aż Billy zacznie składać wszystkie elementy układanki w jedną całość i uświadamia sobie, kto jest odpowiedzialny za jego dolę. 

Netflix nareszcie postanowił opublikować pierwszy oficjalny zwiastun produkcji, który przedstawia nam Franka Castle i Jigsawa, kultowego złoczyńcę z komiksów Marvela. Zobaczcie sami zapowiedź 2. sezonu "The Punishera":

The Punisher - o czym będzie 2. sezon?

Były żołnierz Marines, Frank Castle (Jon Bernthal), stara się wieść normalne życie, do momentu, kiedy zostaje uwikłany w usiłowanie zabójstwa młodej dziewczyny (Giorgia Whigham). Kiedy tylko zagłębia się w tajemnicę dziewczyny oraz tych, którzy szukają posiadanych przez nią informacji, na jego plecy spada kolejny ciężar - nowi i starzy wrogowie zmuszają go do konfrontacji z samym sobą i zaakceptowania swojego przeznaczenia - czyli przeistoczenia się w Punishera...

Twórcą, scenarzystą i producentem wykonawczym serialu jest Steve Lightfoot (Hannibal). W rolach głównych oprócz Jona Bernthala występują: Ben Barnes (Billy Russo), Amber Rose Revah (Dinah Madani), Jason R. Moore (Curtis Hoyle), Josh Stewart (John Pilgrim) i Floriana Lima (Dr. Krista Dumont).

Kiedy premiera 2. sezonu The Punishera?

Netflix zapowiada 2. sezon "The Punishera" słowami "On nie ginie. On zabija". Franka Castle w akcji będziemy mogli zobaczyć już 18 stycznia 2019 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.