03.01.2019 16:59

Punisher "nie ginie. On zabija" w 1. zwiastunie 2. sezonu

Frank Castle (Jon Bernthal) odszedł i uniknął kary, ale nie potrafi uciec przed tym kim jest naprawdę. W sezonie drugim wraca na stare śmieci i robi to, co umie najlepiej.

The Punisher
foto: materiały prasowe

Punisher powraca. Wszystko dlatego, że jego były przyjaciel i towarzysz broni Billy Russoe (Ben Barnes), zaczyna odzyskiwać siły po tym, co zrobił mu Frank. To tylko kwestia czasu, aż Billy zacznie składać wszystkie elementy układanki w jedną całość i uświadamia sobie, kto jest odpowiedzialny za jego dolę. 

Netflix nareszcie postanowił opublikować pierwszy oficjalny zwiastun produkcji, który przedstawia nam Franka Castle i Jigsawa, kultowego złoczyńcę z komiksów Marvela. Zobaczcie sami zapowiedź 2. sezonu "The Punishera":

The Punisher - o czym będzie 2. sezon?

Były żołnierz Marines, Frank Castle (Jon Bernthal), stara się wieść normalne życie, do momentu, kiedy zostaje uwikłany w usiłowanie zabójstwa młodej dziewczyny (Giorgia Whigham). Kiedy tylko zagłębia się w tajemnicę dziewczyny oraz tych, którzy szukają posiadanych przez nią informacji, na jego plecy spada kolejny ciężar - nowi i starzy wrogowie zmuszają go do konfrontacji z samym sobą i zaakceptowania swojego przeznaczenia - czyli przeistoczenia się w Punishera...

Twórcą, scenarzystą i producentem wykonawczym serialu jest Steve Lightfoot (Hannibal). W rolach głównych oprócz Jona Bernthala występują: Ben Barnes (Billy Russo), Amber Rose Revah (Dinah Madani), Jason R. Moore (Curtis Hoyle), Josh Stewart (John Pilgrim) i Floriana Lima (Dr. Krista Dumont).

Kiedy premiera 2. sezonu The Punishera?

Netflix zapowiada 2. sezon "The Punishera" słowami "On nie ginie. On zabija". Franka Castle w akcji będziemy mogli zobaczyć już 18 stycznia 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Punisher Netflix