"Raised by Wolves" - zobaczcie pełny zwiastun serialu Ridleya Scotta

25.08.2020 12:08
"Raised by Wolves" - zobaczcie pełny zwiastun serialu Ridleya Scotta Fot. materiały prasowe HBO

Platforma HBO Max zaprezentowała właśnie pełną zapowiedź swojej najgłośniejszej premiery tego sezonu - serialu "Raised by Wolves".

"Raised by Wolves" (pol. "Wychowane przez wilki") to jedna z najbardziej wyczekiwanych serialowych premier tego roku. Twórca "Obcego" i "Łowcy androidów" ponownie zabierze nas w samo serce świata science fiction

"Raised by Wolves" - pełny zwiastun serialu Ridleya Scotta

Zwiastun serialu "Raised by Wolves" prezentuje się następująco:

W trakcie seansu przyjdzie nam śledzić losy dwójki androidów, którzy otrzymują zadanie wychowania ludzkich dzieci na opuszczonej planecie. Z czasem dociera do nich, że ludzie to niezwykle skomplikowane istoty. W wyniku narastających różnic, dochodzi do konfliktu, który prowadzi do otwartego buntu. 

Przeczytaj także

W roli głównej zobaczymy Travisa Fimmela, znanego z roli Ragnara Lodbroka w serialu "Wikingowie". W pozostałych rolach wystąpili: Amanda Collin, Abubakar Salim, Winta McGrath, Niamh Algar, Matias Varela, Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Jordan Loughran, Aasiya Shah oraz Ivy Wong. 

"Raised by Wolves" zadebiutuje już 3 września 2020 roku w amerykańskim serwisie HBO Max. W Polsce dostępny będzie dzień później, za pośrednictwem HBO GO. Telewizyjna emisja na kanale HBO rozpocznie się dopiero 23 października 2020 roku.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.