Rami Malek powraca w zapowiedzi finałowego sezonu "Mr. Robot"

19.07.2019 14:52
Rami Malek powraca w zapowiedzi finałowego sezonu "Mr. Robot" Fot. kadr z serialu Mr. Robot

W sieci zadebiutował nowy teaser ostatniego sezonu serialu "Mr. Robot". Elliot (Rami Malek) będzie musiał stawić czoła konsekwencjom swoich czynów.

Już niedługo poznamy dalsze losy Elliota - wyalienowanego hakera, który nie potrafi nawiązać kontaktu z innymi ludźmi. Produkcja, która podbiła serca widzów na całym świecie w 2015 roku, zachwycała nieoczywistością przedstawiach wydarzeń, znajdujących się pomiędzy rzeczywistością, a wytworami wyobraźni protagonisty, w którego wcielił się Rami Malek. Teaser finałowego sezonu serialu "Mr. Robot" sugeruje, na czym skupi się fabuła nowych odcinków.

"Mr. Robot" sezon 4 - nowy teaser

Ostatnie odcinki serialu miały premierę pod koniec roku 2017. Fani czekają na kontynuację historii od prawie dwóch lat. Nowa zapowiedź sugeruje, że główny bohater trafi do gabinetu specjalisty, który będzie próbował pomóc mu w okiełznaniu otaczającej go rzeczywistości.

Od premiery 3. sezonu "Mr. Robot" zmienił się nieco status Ramiego Maleka. Aktor zagrał Freddiego Mercury'ego w biografii zespołu Quenn "Bohemian Rhapsody" dostał za tę rolę Oscara i stał się gwiazdą Hollywood. Niebawem zobaczymy go w roli czarnego charakteru w nadchodzącym filmie o Jamesie Bondzie. W obsadzie ostatniego sezonu serialu oprócz Maleka wystąpili między innymi Christian Slater, Portia Doubleday, Carly Chaikin, Martin Wallstrom, Grace Gummer, Michael Cristofer, Bobby Cannavale oraz BD Wong.

Przeczytaj także

"Mr. Robot" sezon 4 - kiedy premiera?

Fani serialu mogą na razie cieszyć się trwającym kilkadziesiąt sekund teaserem, który pobieżnie zasugerował, czego będzie dotyczyć fabuła nowych odcinków. Niestety zapowiedź nie zdradził, kiedy zadebiutuje kulminacja opowieści o hakerze z problemami. Najprawdopodobniej premiera odbędzie się jesienią 2019 roku. Poprzednie sezony "Mr. Robot" są dostępne na HBO GO.

Zobacz też: "Bohemian Rhapsody": Rami Malek czuł się niepewnie nosząc zęby Freddiego

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.