"Reacher" - powstaje 2. sezon świetnego serialu Amazona. Poznaliśmy obsadę

22.09.2022 14:00
"Reacher" - powstaje 2. sezon świetnego serialu Amazona. Poznaliśmy obsadę Fot. materiały prasowe/Prime Video

Serinda Swan ("Coroner"), Ferdinand Kingsley ("Sandman") i Rory Cochrane ("Winning Time") dołączają do Alana Ritchsona w głównej obsadzie 2. sezonu "Reachera". Co wiemy o fabule?

Reacher - nowe postacie w 2. sezonie serialu Amazona

Jak podaje Deadline, w obsadzie oprócz Ritchsona powrócą jeszcze Maria Sten jako Frances Neagly, przyjaciółka i pomocnik Reachera. Wcześniej ogłoszono również, że Shaun Sipos wcieli się w Davida O'Donnella. Zdjęcia do nowych odcinków mają ruszyć jeszcze we wrześniu 2022 roku.

Polecamy

Scenarzystą i showrunnerem 2. sezonu pozostaje Nick Santora, a głównym bohaterem nadal jest oczywiście Jack Reacher (Alan Ritchson), czyli tytułowa postać serii na podstawie książek Lee Childa. Nowy sezon ma być adaptacją powieści "Bad Luck and Trouble" i rozpoczyna się, kiedy starzy znajomi Reachera z wojska zaczynają ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach.

Reacher, jak w poprzednim sezonie, będzie chciał odnaleźć ludzi odpowiedzialnych za taki stan rzeczy i się z nimi rozprawić (dla tych, którzy nie wiedzą - Reacher to taki trochę Sherlock Holmes, tylko dwumetrowy, ważący 120 kilo i potrafiący zabić człowieka na 1500 różnych sposobów).

Polecamy

Serinda Swan zagra Karla Dixon. Razem z O’Donnellem (Sipos), Dixon była częścią oddziału Reachera w armii. Teraz działa w sektorze prywatnym jako świetna prywatna detektyw, która często jest niedoceniana i traktowana jako "niegroźna" przez swoją drobną budowę ciała. Ferdinand Kingsly wcieli się w postać o pseudonimie "A.M.". Jest "duchem" - operuje pod różnymi tożsamościami, potrafi się wcielić praktycznie w każdego i pracuje dla tego, kto ma najwięcej forsy w kieszeni. 

Główną obsadę zamyka nam Rory Cochrane, który wciela się w Shane'a Langstona. To były detektyw nowojorskiej policji, który ma na koncie sporo przekrętów, a teraz pracuje jako szef firmy ochroniarskiej. 

Data premiery 2. sezonu "Reachera" na razie nie jest znana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.