Reżyser "Strażników Galaktyki" potwierdził, że powstanie serial o Groocie. Kiedy premiera?

17.12.2021 10:49
Reżyser "Strażników Galaktyki" potwierdził, że powstanie serial o Groocie. Kiedy premiera? Fot. Walt Disney Studios Motion Pictures/courtesy Everett Collection/East News

Marvel Studios atakuje nas już z każdego frontu - niedawno do ich serii filmów i seriali aktorskich dołączyły animacje, jak chociażby "What If...". Twórcy szykują już kolejne produkcje tego typu, co potwierdził James Gunn.

Strażnicy Galaktyki - Groot doczeka się własnego serialu

Niedawno ruszyły zdjęcia do filmu "Guardians of the Galaxy Vol.", ale nie jest to jedyna produkcja o "Strażnikach...", którą zobaczymy w niedalekiej przyszłości. W 2022 roku ma zadebiutować specjalny program świąteczny z kosmicznymi herosami, a w produkcji jest też serial "I Am Groot", który ma być animacją złożoną z krótkometrażowych odcinków. 

Polecamy

James Gunn, czyli reżyser/scenarzysta dwóch filmów o Strażnikach Galaktyki potwierdził niedawno na Twitterze, że serial faktycznie powstaje, ma się dobrze i zadebiutuje już w 2022 roku. Dla potwierdzenia:

Do tej pory nie poznaliśmy żadnych szczegółów na temat "I Am Groot" - Marvel zapowiedział jakiś czas temu, że produkcja ma przedstawić nam "nietypowe i niespodziewane przygody oraz postaci". Groot ma natomiast być znowu dziecięcą wersją siebie.

Polecamy

To sugeruje, że akcja tego serialu może się rozgrywać między drugą częścią "Strażników Galaktyki" a "Avengers: Infinity War" (tam jest już bowiem nastolatkiem).

Groot powróci również oczywiście w filmie "Strażnicy Galaktyki 3", który zadebiutuje w kinach 5 maja 2023 roku. Kosmiczni herosi powrócą jednak na ekrany odrobinę wcześniej, bo pojawią się w "Thor: Love and Thunder", który trafi do kin w lipcu 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.