08.06.2018 12:51

Richard Armitage potwierdził, że powstanie 3. sezon serialu Netfliksa „Castlevania”

Jeszcze nie nastąpiła premiera 2. sezonu produkcji o wampirach, a Netflix już zlecił rozpoczęcie pracy nad 3. sezonem. Informacje potwierdził aktor Richard Armitage, który wciela się w głównego bohatera produkcji, Trevora Belmonta.

Richard Armitage potwierdził, że powstanie 3. sezon serialu Netfliksa „Castlevania”
foto: materiały prasowe

„Castlevania” to produkcja inspirowana klasyczną serią gier wideo o tym samym tytule. Pierwszy sezon serialu animowanego spotkał się z dobrymi ocenami ze strony krytyków, a także widzów. Wyniki tytułu były tak dobre, że Netflix postanowił zamówić kolejną serię odcinków, których premiera nastąpi jeszcze w 2018 roku.

Okazuje się, że platforma streamingowa jest tak pewna sukcesu serialu, że już ruszyły prace nad 3. sezonem „Castlevanii”. O sytuacji poinformował odtwórca głównej roli, Richard Armitage. W wywiadzie dla portalu Digital Spy zdradził, że obsada na dniach zacznie nagrywać dialogi do następnej serii:

"

Za moment zaczynamy nagrywać trzeci. Fani nie mieli jeszcze okazji zobaczyć drugiego sezonu, a my już nagrywamy trzeci! "

„Castlevania” otrzyma 3. sezon

Portal dowiedział się również co nieco na temat fabuły 2. sezonu „Castlevanii”. Według informacji od Armitage'a, nowe odcinki serialu skupią się na eksplorowaniu relacji między łowcą demonów Trevorem Belmontem (w tej roli sam Armitage), a Adrianem Tepesem, zwanym również Alucardem. Mężczyzna jest szerzej znany jako syn samego Drakuli.

Sam serial opowiada o konflikcie między Trevorem, a Drakulą, który zniewala całą wschodnią Europę:

"

Zainspirowany klasyczną serią gier wideo serial „Castlevania” jest mroczną średniowieczną opowieścią fantasty, która opowiada o dziejach ostatniego członka rodziny Belmontów. Trevor, bo tak ma na imię, stara się uratować wschodnią Europę przed zagładą z rąk samego Vlada Drakuli. "

Premiera drugiego sezonu „Castlevanii” odbędzie się latem 2018 roku. Na razie nie znamy dokładnej daty dziennej. Kolejna seria będzie liczyła 8 odcinków. Trzeci sezon zostanie zaprezentowany prawdopodobnie pod koniec 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Netflix