Rick Grimes rozpacza nad brakiem papieru toaletowego w dobie koronawirusa. Zobaczcie zabawne wideo

19.03.2020 11:06
Rick Grimes rozpacza nad brakiem papieru toaletowego w dobie koronawirusa. Zobaczcie zabawne wideo Fot. materiały prasowe AMC

Nawet człowiek walczący na co dzień z zombie jest załamany stanem supermarketów w czasie pandemii koronawirusa. Zobaczcie zabawną przeróbkę "The Walking Dead" z płaczącym Rickiem Grimesem w roli głównej. 

Pandemia koronawirusa trwa. I choć większość świata traktuje sytuacją niezwykle poważnie, są też tacy, którzy postanowili zadbać o odpowiednią dawkę humoru w tych ponurych czasach. W ten oto sposób powstała niezliczona ilość memów i zabawnych filmików, jak ten z Rickiem Grimesem w roli głównej. Okazuje się, że nawet w człowieku na co dzień walczącym z hordami zombie, stan naszych supermarketów wzbudza rozpacz. 

"The Walking Dead" - Rick Grimes rozpacza nad brakiem papieru toaletowego

Rozpaczliwy (i raczej nieumyślnie komiczny) płacz głównego bohatera serialu "The Walking Dead" przeszedł już do legendy. Tak samo, jak masowe wykupywanie papieru toaletowego i żeli antybakteryjnych w czasie pandemii koronawirusa. Jeden z internautów postanowił połączyć obie te rzeczy i tak oto powstał krótki filmik, obrazujący zrozpaczonego Ricka, opłakującego braki na sklepowych półkach. 

Przeczytaj także

Choć Ricka od dawna z nami nie ma, "The Walking Dead" wciąż trwa. Obecnie emitowana jest druga połowa 10. sezonu. Główny bohater ma zaś powrócić w trylogii pełnometrażowych filmów poświęconych jego osobie

Zobacz też: "The Walking Dead": koronawirus dotarł do szpitala, w którym Rick Grimes obudził się w 1. odcinku serialu 

Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.