"Rick i Morty" - 4. sezon niedługo trafi na Netfliksa. Kiedy data premiery?

22.11.2019 14:33
"Rick i Morty" - 4. sezon niedługo trafi na Netfliksa. Kiedy data premiery? Fot. kadr z serialu "Rick i Morty"/Adult Swim

Netflix poprawił humor wszystkim fanom animacji o wnuczku i jego pokręconym dziadku. Serwis pochwalił się na swoim Twitterze, że już niedługo pojawi się u nich 4. sezon serialu.

Po kilkunastu miesiącach oczekiwania, "Rick i Morty" powrócili z 4. sezonem. Premierowy odcinek został wyemitowany 10 listopada 2019 roku, a kolejne z nich pojawiają się na antenie Adult Swim co tydzień. Niestety, data premiery w Polsce pozostawała nieznana. Na szczęście Netflix postanowił zdradzić, że już niedługo nowe epizody zadebiutują właśnie na platformie streamingowej.

Rick i Morty - 4. sezon pojawi się w Polsce na Netfliksie

Niestety, tajemnicą pozostaje dokładna data premiery nowych odcinków, ponieważ Netflix nie zdradził dnia, ani godziny debiutu 4. sezonu. Wiemy jednak, że po premierze 5. epizodu nowej serii, serial "Rick i Morty" zostanie wstrzymany na kilka tygodni. Odcinek 5 zostanie wyemitowany 8 grudnia, więc być może już kilka dni później na Netfliksie zadebiutuje 1. połowa 4. serii.

Przeczytaj także

Do tej pory wyemitowano 2 odcinki nowego serialu i z zagranicznych ocen wynika, iż twórcy zachowali wysoki poziom poprzednich odcinków "Ricka i Morty'ego". Pierwszy z nich skupił się dość mocno na alternatywnych rzeczywistościach. Umysł Ricka podróżował bowiem między wymiarami do klonów bohatera (m.in. odwiedziliśmy wymiar opanowany przez nazistowskie osy).

W drugim Morty i Jerry muszą natomiast stawić czoła zaawansowanej cywilizacji, która pojawiła się na naszej planecie. Jeden z jej reprezentantów postanowił zrobić aplikację randkową, która co kilkanaście minut dobierała nam innych partnerów. Wszystko po to, by wywołać zamieszanie i ukraść całą wodę obecną na Ziemi. 

Nowe odcinki "Ricka i Morty'ego" debiutują w USA co tydzień. Niestety, data premiery w Polsce pozostaje nieznana. 

Zobacz także: "Rick i Morty" - w sieci pojawił się nowy zwiastun 4. sezonu. Znamy datę premiery

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.