"Rick i Morty - 6. sezon doczekał się nowej, bardzo spoilerowej zapowiedzi [WIDEO]

09.08.2022 15:40
"Rick i Morty - 6. sezon doczekał się nowej, bardzo spoilerowej zapowiedzi [WIDEO] Fot. materiały prasowe/HBO Max

Na najnowsze odcinki serialu Justina Roilanda i Dana Harmona na szczęście nie będziemy musieli już specjalnie długo czekać.

Rick i Morty z nową zapowiedzią [WIDEO]

Do premiery nowych odcinków "Ricka i Morty'ego" nie zostało już zbyt dużo czasu, więc Adult Swim rozpoczęło promocję 6. sezonu popularnej animacji dla dorosłych. Na stronie rickandmorty.com jest jakieś odliczanie, na Twitterze serialu pojawiają się tajemnicze materiały, a w telewizji widzimy spoilerową zapowiedź kolejnych przygód tytułowego duetu.

Polecamy

Krótko mówiąc dzieje się dużo, a poniżej zobaczycie SPOILEROWY materiał z nowych odcinków "Ricka i Morty'ego" (owszem, mówimy o nim "spoilerowy", bo w zapowiedzi jest duży latający spoiler, ot taki nieśmieszny żarcik):

"Rick i Morty" był najpopularniejszym serialem komediowym we wszystkich telewizjach kablowych w 2017, 2019 i 2021 roku w USA. Od momentu startu HBO Max jest jednym z najchętniej oglądanych seriali na platformie zarówno w USA, jak i na świecie. Globalnie w telewizji linearnej, cyfrowej i w serwisach streamingowych obejrzano go ponad 10 miliardów razy. 

Polecamy

W szóstym sezonie naszych bohaterów zastajemy tam, gdzie widzieliśmy ich po raz ostatni - są w kiepskiej formie i wygląda na to, że szczęście się od nich odwróciło. Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu:

Czy uda im się stanąć na nogi, by wyruszyć na spotkanie kolejnych przygód? A może pogrążą ich piętrzące się problemy? Kto wie... Tarapaty! Rodzina! Intrygi! Stado dinozaurów! Jeszcze większe tarapaty!

Światowa premiera szóstego sezonu serialu Adult Swim Rick i Morty odbędzie się 4 września 2022 roku wieczorem w USA, a w Europie 5 września nad ranem. Tego dnia pierwszy odcinek produkcji dodany zostanie do serwisu HBO Max także w Polsce. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.