"Rick i Morty": Kanye West i Taika Waititi wystąpią gościnnie w nowych odcinkach serialu

18.07.2019 13:50
"Rick i Morty": Kanye West i Taika Waititi wystąpią gościnnie w nowych odcinkach serialu Fot. ADULT SWIM / Album/EAST NEWS

Dan Harmon i Justin Roiland udzielili niedawno pierwszego wywiadu związanego z 4. sezonem "Ricka i Morty'ego". Panowie opowiedzieli m.in. o gościach specjalnych, którzy pojawią się w nowych odcinkach.

Już w listopadzie 2019 roku zadebiutuje 4. sezon "Ricka i Morty'ego". Fani byli zmuszeni długo czekać na nowe epizody serialu, ale patrząc na jakość 3 poprzednich serii, to raczej nie musimy się martwić o jakość. Zwłaszcza, jeżeli przeczytamy nazwiska gwiazd, które pojawią się gościnnie w kolejnych 10 odcinkach produkcji Adult Swim. Te robią bowiem spore wrażenie.

Rick i Morty - gwiazdy, które wystąpią gościnnie

Justin Roiland i Dan Harmon, czyli główni twórcy, scenarzyści, a także aktorzy z serialu (Roiland podkłada głosy tytułowym postaciom, natomiast Harmon wciela się w Bird Person) udzielili niedawno wywiadu portalowi Entertainment Weekly. W trakcie rozmowy podzielili się m.in. nazwiskami gwiazd, które pojawią się gościnnie w następnych epizodach produkcji. Wśród nich znajdziemy Sama Neila (doktor Grant z "Parku Jurajskiego"), Kathleen Turner ("Miłość, szmaragd i krokodyl"), Paula Giamattiego ("Człowiek ringu"), a także Taikę Waititiego:

Mamy Paula Giamattiego. To jest spory news. Mamy Sama Neila. Taika Waititi gra jedną postać. Jest też Kathleen Turner. Neil i Taika grają postaci z tej samej planety, bo chcieliśmy dodać tym kosmitą trochę posmaku kiwi.

Przeczytaj także

Panowie odnieśli się również do współpracy z Kanye Westem. Raper przyznał bowiem kilka miesięcy temu, że jest to jego ulubiony serial. Harmon i Roiland byli bardzo zadowoleni z tego powodu i zaproponowali mu współpracę. Niestety, artystom nie udało się ustalić terminów przy realizacji 4. sezonu i na collabo będziemy musieli poczekać nieco dłużej:

Próbujemy ustalić terminy. Definitywnie nie wyrobimy się przed premierą 4. sezonu. Ale bardzo chcemy z nim coś zrobić. Musimy przedyskutować, co to ma być, a potem usiąść z nim i dogadać szczegóły. Najpierw on musiał przełożyć spotkanie, potem my. Ale definitywnie pogadamy z nim. To była szczera i poważna oferta współpracy.

Nowe odcinki "Ricka i Morty'ego" zadebiutują na antenie Adult Swim już w listopadzie 2019 roku. W Polsce program jest emitowany na Comedy Central oraz na Netfliksie. Dokładna data premiery debiutanckiego odcinka 4. sezonu pozostaje jednak nieznana. 

Zobacz także: >> Kanye West wybuduje domy ze Star Wars dla potrzebujących << 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.