"Rick i Morty" doczekali się nowego, 17-minutowego zwiastuna nowego sezonu

04.05.2021 11:46
"Rick i Morty" doczekali się nowego, 17-minutowego zwiastuna nowego sezonu Fot. materiały prasowe/HBO GO

"Rick i Morty" już niedługo powrócą z 5. sezonem swoich przygód. Zobaczcie aż DWA zwiastuny (w tym 17-minutowe wideo inspirowane grami wideo) nadchodzących odcinków.

Rick i Morty doczekali się aż dwóch zwiastunów

"Symulacja jest zepsuta" i to tytułowi bohaterowie muszą "naprawić" rdzeń w nowym wideo "Rick i Morty in the Eternal Nightmare Machine". Wideo trwa aż 17-minut i jest inspirowane grami wideo. To jedna z najbardziej ambitnych wideo-zapowiedzi jakie kiedykolwiek oglądaliśmy (w końcu trwa prawie tyle, co cały odcinek).

Polecamy

Wideo możecie zobaczyć poniżej:

Adult Swim udostępnił również bardziej konwencjonalny zwiastun 5. sezonu, w którym możemy usłyszeć "Diane Young" Vampire Weekendu:

Polecamy

"Rick i Morty" to wielokrotnie nagradzany animowany serial komediowy Adult Swim, w którym śledzimy losy socjopatycznego i genialnego naukowca Ricka Sancheza, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka Morty'ego Smitha w szalenie niebezpieczny świat międzygalaktycznych podróży. Bardzo często dołączają do nich inni członkowie rodziny.

Premiera serialu animowanego "Rick i Morty" zaplanowana została w HBO GO na 21 czerwca. Tego dnia odbędzie się premiera najnowszego, piątego sezonu, a także do serwisu dodane zostaną wszystkie odcinki sezonów 1-4. Piąty sezon "Ricka i Morty’ego" w Polsce dostępny będzie wyłącznie w serwisie HBO GO. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.