28.02.2020 11:28

"Rick i Morty" doczekali się nowego promo. Zobaczcie "Grę Ricka" [WIDEO]

Fani cierpliwie czekają na ogłoszenie 2. połowy 4. sezonu szalenie popularnego serialu "Rick i Morty". Telewizja Adult Swim tylko podgrzała atmosferę, ponieważ opublikowała nowy spot promujący animację.

Rick i Morty
foto: ADULT SWIM / Album/EAST NEWS

Ostatni dotychczas odcinek "Ricka i Morty'ego" został wyemitowany 15 grudnia 2019 roku, czyli grubo ponad 2 miesiące temu. Od tamtego czasu słuch o serialu zaginął, co niezbyt podoba się fanom produkcji - zwłaszcza, że kolejne 5 odcinków 4. sezonu jest już gotowych. Telewizja Adult Swim milczy na temat daty premiery, ale nareszcie przypomniała sobie o serialu. Tym razem udostępnili nowy spot promocyjny. 

Rick i Morty - nowa zapowiedź serialu

Niestety, sam klip w żaden sposób nie odnosi się do nowych epizodów serialu. Od oryginału różni się również stylem graficznym, bowiem bardziej przypomina anime, aniżeli amerykańską kreskę "Ricka i Morty'ego". Spot nosi tytuł "Rick's game" i możecie go zobaczyć poniżej: 

Rick i Morty powracają - tym razem chcą sprzedać nam chipsy [WIDEO]
Rick i Morty powracają - tym razem chcą sprzedać nam chipsy [WIDEO]
Przeczytaj także Rick i Morty powracają - tym razem chcą sprzedać nam chipsy [WIDEO]

Tak jak wspomnieliśmy - chociaż nie jest to oficjalna zapowiedź, ani zwiastun nowych odcinków, to fakt, iż Adult Swim nareszcie udostępnił jakikolwiek nowy materiał związany z serialem dobrze zwiastuje na przyszłość.

Data premiery nowych odcinków "Ricka i Morty'ego" nie jest znana. Pierwsze 5 epizodów 4. sezonu możecie obejrzeć na Netfliksie.

Rick i Morty w Death Stranding
Rick i Morty w Death Stranding
Przeczytaj także Oto najdziwniejszy crossover 2019 roku - Rick i Morty promują "Death Stranding"
Tagi: Seriale Rick i Morty