"Rick i Morty" doczekali się nowego promo. Zobaczcie "Grę Ricka" [WIDEO]

28.02.2020 11:28
"Rick i Morty" doczekali się nowego promo. Zobaczcie "Grę Ricka" [WIDEO] Fot. ADULT SWIM / Album/EAST NEWS

Fani cierpliwie czekają na ogłoszenie 2. połowy 4. sezonu szalenie popularnego serialu "Rick i Morty". Telewizja Adult Swim tylko podgrzała atmosferę, ponieważ opublikowała nowy spot promujący animację.

Ostatni dotychczas odcinek "Ricka i Morty'ego" został wyemitowany 15 grudnia 2019 roku, czyli grubo ponad 2 miesiące temu. Od tamtego czasu słuch o serialu zaginął, co niezbyt podoba się fanom produkcji - zwłaszcza, że kolejne 5 odcinków 4. sezonu jest już gotowych. Telewizja Adult Swim milczy na temat daty premiery, ale nareszcie przypomniała sobie o serialu. Tym razem udostępnili nowy spot promocyjny. 

Rick i Morty - nowa zapowiedź serialu

Niestety, sam klip w żaden sposób nie odnosi się do nowych epizodów serialu. Od oryginału różni się również stylem graficznym, bowiem bardziej przypomina anime, aniżeli amerykańską kreskę "Ricka i Morty'ego". Spot nosi tytuł "Rick's game" i możecie go zobaczyć poniżej: 

Przeczytaj także

Tak jak wspomnieliśmy - chociaż nie jest to oficjalna zapowiedź, ani zwiastun nowych odcinków, to fakt, iż Adult Swim nareszcie udostępnił jakikolwiek nowy materiał związany z serialem dobrze zwiastuje na przyszłość.

Data premiery nowych odcinków "Ricka i Morty'ego" nie jest znana. Pierwsze 5 epizodów 4. sezonu możecie obejrzeć na Netfliksie.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.