20.11.2018 18:09

"Rick i Morty" doczekali się własnej linii butów inspirowanych serialem

Rick Sanchez i Morty Smith są od dziś dumnymi posiadaczami własnej linii ekskluzywnego obuwia - włoska firma Diadora wyprodukowała buty inspirowane serialem. 

Rick i Morty Get Schwifty
foto: kadr z wideo

Twórcy "Ricka i Morty'ego" muszą być naprawdę zadowoleni z tego, jak popularny jest ich serial. Ich produkcja doczekała się komiksów, pubu, a także gier planszowych i innych zabawek. Teraz serial doczekał się własnej linii butów, na które składają się dwa modele obuwia. Jeden z nich jest inspirowany postacią Ricka, drugi zaś Morty'ego. 

Buty przygotowała marka Diadora, a modele noszą nazwy N902 (Morty) i B.Elite (Rick). Włoska firma podzieliła się informacjami na swoich mediach społecznościowych. Zapowiedziano, że limitowane egzemplarze pojawiły się już w wybranych europejskich sklepach Foot Locker, niestety nie wiemy, czy pojawią się również w polskich salonach. 

Buty inspirowane Rickiem i Mortym

Diadora udostępniła również zdjęcia samych butów. Obydwa modele charakteryzują się tym, że ich kolorystyka pasuje do ubrań bohaterów. W związku z tym, buty Morty'ego to sneakery w kolorach żółto-niebiesko-szaro-białym: 

Zdecydowanie mniej szaloną kolorystykę mają buty inspirowane Rickiem - te są biało-miętowe z akcentami niebieskimi i szarymi oraz małą główką Ricka na boku:

Buty nie są już dostępne w sprzedaży online, ponieważ się wyprzedały. 

Rick i Morty - kiedy premiera 4. sezonu?

Twórcy zapowiedzieli, że Adult Swim zlecił im stworzenie następnych 70 odcinków, co oznacza, że czeka nas prawdopodobnie jeszcze 7 sezonów przygód Ricka i Morty'ego. Produkcja 4. sezonu ruszyła w lipcu 2018 roku. Premiera nowych odcinków serialu "Rick i Morty" odbędzie się najprawdopodobniej dopiero w 2020 roku. 

Kamil Kacperski