19.04.2018 11:50

Rick i Morty jak żywi! Zobacz aktorskie intro serialu animowanego

Podróżujący po rożnych wymiarach Rick i Morty zawitali w końcu do naszego świata. Jak bohaterowie serialu wyglądaliby jako żywi ludzie?

Rick i Morty
foto: IRON HORSE CINEMA/YouTube

Kreskówka „Rick i Morty” cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Świadectwem szału na punkcie animowanych przygód szalonego naukowca i jego niezbyt rozgarniętego wnuka może być fakt, że dzięki jednemu z odcinków serialu, w sieci McDonald's po wielu latach ponownie pojawił się sos seczuański. O sławie produkcji powołanej do życia przez Justina Roilanda oraz Dana Harmona dla bloku Cartoon Network Adult Swim może też świadczy masa fanowskich dzieł, które zalewają Internet. Jednym z nich jest czołówka serialu odtworzona przez prawdziwych aktorów. 

„Rick i Morty” - intro z aktorami

Na youtube'owym kanale IRON HORSE CINEMA pojawił się film, który przypadnie do gustu wszystkim fanom Ricka i Morty'ego. Szczególnie tym, którzy od dawna zastanawiają się, jak główni bohaterowie serialu wyglądaliby w prawdziwym świecie, lub wszystkich zwolenników powstania aktorskiej wersji serialu, lub opartego na nim filmu. Z tego powodu youtuberzy odtworzyli czołówkę, wykorzystując do tego żywych aktorów. Jak wyszło? Przekonajcie się sami! Dla porównania zamieszczamy oryginalne intro serialu. 

Może twórcom nie udało się odtworzyć czołówki w idealny sposób, ale nie zapominajmy, że to amatorska produkcja. To nie pierwszy tego typu materiał na kanale IRON HORSE CINEMA. Film pomoże umilić czas fanom oczekującym na 4. sezon „Ricka i Morty'ego”. Póki co, nie zamówiono kontynuacji, co wprawiło miłośników produkcji w spore zakłopotanie. Zapowiedziano jedynie, że niebawem powstanie komiks, w którym głowni bohaterowie przeniosą się do świata z gier „Dungeons & Dragons”.

Czy „Rick i Morty” powinien dostać aktorski film lub serial?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Rick i Morty