19.04.2018 13:48

Rick i Morty pojawili się gościnnie w kreskówce „My Little Pony”

Uważni fani obydwóch seriali odnaleźli Ricka i Morty'ego w bajkowym świecie, w którym Przyjaźń to Magia. Zobaczcie zdjęcia i wideo „ukucykowionych” panów z serialu Adult Swim.

Rick i Morty pojawili się gościnnie w kreskówce „My Little Pony”
foto: kadr z wideo

Fani Ricka i Morty'ego odkryli bardzo ciekawy easter egg w jednym z najnowszych odcinków serialu o magicznych kucykach. Mianowicie bohaterowie tytułowi serialu Adult Swim pojawili się gościnnie w „My Little Pony: Przyjaźń to Magia”. Niestety, panowie nie odgrywają żadnej roli fabularnej, nie podkłada im głosu również Justin Roiland, czyli współtwórca „Ricka i Morty'ego”.

Są jedynie jednymi z niemych klientów, którzy oczekują na wstęp na kolejkę górską. Warto zaznaczyć, że dziadek i jego nierozgarnięty wnuczek są przedstawieni w wersjach „ukucykowionych”. Zobaczcie sami:

My Little Morty

Odcinek został zatytułowany „Grannies Gone Wild”, a easter egg został znaleziony przez fanów na reddicie. Jak widać w wideo ich pojawienie się nie zostało mocno wyeksponowane i większość osób, które nie szukały Ricka i Morty'ego, prawdopodobnie nie odnalazłyby go, gdyby nie czujni widzowie „My Little Pony”. Pochwalić należy twórców tegoż serialu za dość dobrze odwzorowane cechy szczególne bohaterów - Morty jest widocznie przerażony, a Rick nie tylko ma swoją charakterystyczną burzę włosów, ale również typowy dla niego zblazowany wyraz twarzy.

Nie był to pierwszy raz, kiedy fani połączyli dwie animacje w jedno - Derek pony przygotował crossover, w którym Rick i Morty pojawili się w świecie kucyków Pony. Zobaczcie sami:

Na razie nie wiadomo kiedy odbędzie się premiera 4. sezonu „Ricka i Morty'ego”. Jak informował Dan Harmon, czyli drugi z współtwórców, wciąż trwają negocjacje dotyczące kontraktów. Sami bohaterowie tytułowi pojawią się już niedługo w uniwersum Dungeons & Dragons.

Kamil Kacperski
Tagi: Rick i Morty