29.01.2020 12:19

Rick i Morty powracają - tym razem chcą sprzedać nam chipsy [WIDEO]

"Rick i Morty" zadebiutował z pierwszą częścią 4. sezonu w listopadzie 2019 roku i od premiery 5. epizodu słuch o nich zaginął. Teraz powrócili. Niestety tylko w reklamie.

Rick i Morty powracają - tym razem chcą sprzedać nam chipsy [WIDEO]
foto: kadr z wideo "Rick and Morty x Pringles - Big Game Commercial [AD]"/youtube.com

Pierwsza część 4. sezonu zakończyła się jeszcze przed końcem 2019 roku. Od tego czasu minął już ponad miesiąc, a daty premiery kolejnych odcinków wciąż nie znamy. Twórcy powrócili do mainstreamu z okazji nadchodzącego Superbowl (finał ligi NFL), bowiem postaci pojawiły się w najnowszej reklamie chipsów Pringles.

Rick i Morty w reklamie chipsów na Superbowl

Cała akcja jest dość szeroko zakrojona, ponieważ niedługo w sprzedaży pojawią się przekąski o smaku... Pickle Ricka. Prawdę mówiąc nie chcemy się przekonać, jak smakuje Rick Sanchez w wersji ogórka (a właściwie jak w ogóle smakują chipsy o smaku ogórka), ale sama reklama jest całkiem zabawna. Zobaczcie ją poniżej:

Rick i Morty
Rick i Morty
Przeczytaj także "Rick i Morty" - w nowym odcinku 4. sezonu pojawił się Taika Waititi

Niestety, "Big Game Commercial" nie zawiera żadnych nawiązań (ani wskazówek) do premiery nowych odcinków. Reklama jest jednak ważnym wydarzeniem dla samej firmy Pringles, ponieważ to ich pierwsza reklama na Superbowl.

Finał ligi NFL jest najdroższym wydarzeniem telewizyjnym jeśli chodzi o koszt reklam - 30 sekundowy spot kosztuje w 2020 roku aż 5 milionów dolarów. To spora inwestycja, dlatego firma postanowiła zaprosić do współpracy sprawdzoną markę, którą niewątpliwie jest "Rick i Morty". Superbowl LIV odbędzie się w poniedziałek 3 lutego o godzinie 0:30 czasu polskiego. W finale spotkają się Kansas City Chiefs i San Francisco 49ers. 

Rick i Morty
Rick i Morty
Przeczytaj także Elon Musk pojawił się gościnnie w "Ricku i Mortym". Nazwano go... Elon Tusk
Tagi: Seriale Rick i Morty